CHP milletvekili adaylarının birlik beraberlik toplantısı

admin

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VE PARTİ ÖRGÜTLERİ ÜÇ MİLLETVEKİLİ KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTI

Geçtiğimiz hafta yapılan ön seçimle milletvekili olmaya hak kazanan Doç. Dr Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan,  ile Gürkan Güneser  parti il merkezinde  yapılan basın toplantısında  birlik ve beraberlik mesajı verdi. Buradaki toplantıya   Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Uzunköprü Belediye Başkanı Eniş İşbilen,  Havsa  Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı  Mehmet Ormankıran, Edirne  İl Başkanı Oktay  Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ile İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda  konuşan  İl Başkanı Oktay Bozkurt, başarılı  bir seçim geçirdiklerini belirterek  Edirne’den üç milletvekili  seçilmesi için el birliği ile çalışacaklarını belirtti. Daha sonra konuşan CHP birinci sıra milletvekili adayı Gaytancıoğlu 29 mart seçimin yapıldığı tarihin geride kaldığını  belirterek; “ bundan böyle 7 Haziranda yapılacak seçime kenetlendik. Tek hedefimiz üç arkadaşımızla birlikte meclise gitmek. CHP’yi iktidar yapmak ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Başbakan yapmaktır. Mevcut iktidar ülkeyi yaşanmaz hale getirdi. Biz Cumhuriyeti kuran parti olarak ülkemizde istikrarı kazandırmak amacındayız” dedi.

CHP milletvekili adaylarının birlik beraberlik toplantısı (1)

HEDEF ÜÇ MİLLETVEKİLİ

            Daha sonra konuşan ikinci sıra adayı Bircan rahatsızlığı nedeniyle kısa bir konuşma yaptı. Arkadaşları ile birlik ve beraberlik içinde Edirne’den üç milletvekili çıkarmak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

CHP milletvekili adaylarının birlik beraberlik toplantısı (2)

            Seçimde üçüncü sıra adayı Güneser konuşmasında Pazar günü demokratik bir yarış yapıldığını kendisini aday adaylığından adaylığa yükselten üyelere teşekkür ettiğini belirterek; “ seçim bitti bundan sonra tek vücut olacağız. Bundan sonra partimizi iktidar yapmak için el ele vererek çalışacağız. Bunun için tüm örgüt üyelerimiz ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız buradalar bizler de el ele verip çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tek amacımız CHP’yi iktidara taşımaktır” diye konuştu.  Son olarak konuşan Edirne Belediye Başkanı Gürkan, gerek il başkanı gerekse milletvekili adaylarının görüşlerine katıldığını CHP’nin en güçlü partisi olan CHP’nin geleceğe yürümesi ile bugüne kadar varlığını sürdürmüştür. CHP düne takılıp kalan bir parti değildir. Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşatmaya kararlı olan bir partidir. 29 Mart geçti. Örgütümüz kararını verdi üç arkadaşımızın sıralamasını yaptı. Biz üç arkadaşımızı da Edirne’yi temsil etmek için göndereceğiz” dedi.

CHP milletvekili adaylarının birlik beraberlik toplantısı (3)

 156 total views,  5 views today

Next Post

İş bu kadarla bitmiyor

Ana muhalefet partisi CHP’de ön seçim yapılmasından sonra bakıyorum herkes bunu demokrasi şöleni olarak nitelendiriyor. Bu konuyu çok boyutlu olarak değerlendirmek, bu seçimde nerelerde hata yapıldı, bu hataların tekrar yapılmaması için sıcağı sıcağına ne gibi önlemler alınması gerekir konusuna kafa yoran yok.             CHP’de gerçekten hiçbir partinin yapmadığı bir uygulamayı, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp