CHP ÖRGÜTÜ LALAPAŞA’DA

admin

Geliyor Gelmekte olan sloganı ile tüm ilçe ve köyleri gezip vatandaşların dertlerini dinleyecek olan CHP Edirne Örgütü ilk olarak Lalapaşa ilçesinde vatandaşlarla buluştu.
İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Lalapaşa ilçe Başkanı Ahmet Taşdelen. İl İlçe Yönetim kurulu üyeleri . Milletvekili ,İl Genel Meclis üyeleri kadın kolları ve gençlik Kolları başkan ve üyeleri , belediye başkanları Lalapaşa’da halkı dinlediler.


İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı açıklamada “ adım adım iktidara yürüdüğümüz bu yolda gezilmedik ilçe gezilmedik köy ve dinlemediğimiz vatandaşımız kalmayacak. Bu gün Lalapaşa’dayız. Lalapaşa halkı ile buluşup genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını getirdik. Partimizin çalışmalarını anlatıp halkımızı da dinleyerek genel merkeze bir rapor sunacağız. Halkımız mutsuz halkımız geçinemiyor. En büyük sorun zamlar ve işsizlik. Vatandaş mutfak yanıyor diyor. Her şey ateş pahası.,geçinemiyoruz diye haykırıyorlar. Çiftçi mutsuz, Emekli ,Esnaf, Çalışan umutsuz ve mutsuz. Artık yeter kurtarın bizi bunlardan diyorlar. Herkesin umudu CHP diyorlar. Bizde Cumhuriyet Halk Partisi olarak söz veriyoruz. Ülkemize barış, huzur, mutluluk adalet, refah gelecek.2022 yılında geliyor gelmekte olan, geliyor halkın iktidarı.

 378 total views,  12 views today

Next Post

TRAKYA BİRLİK GENEL KURULU YAPILDI

Trakya Birlik, 2020/2021 İş Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 5 Ocak 2022 tarihinde Edirne Mimar Sinan Kapalı Spor Salonunda Yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Şafak KIRBİÇ, “Yaklaşık 2 yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi belası ile hep birlikte mücadele ediyoruz. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, işlerimizi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp