CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin en mutlu günü

admin

EDİRNE AJANS ÖZEL HABER – sadece haber verir

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ‘nin oğlu Salih Arda ve Silivri Belediye Başkanı  Özcan Işıklar ‘ın kızı İdil Göknil  22 Eylül 2017 Cuma Günü Garden Et Lokantası’nda düzenlenen düğün töreninde yaşamlarını birleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Geceye  Edirne’den CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Grup Başkanvekili Engin Altay , CHP Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü, İl Başkanı Cemal Canpolat, İstanbul Milletvekilleri  Bihlun Tamaylıgil ve milletvekilleri, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikah töreninde birbirlerine ömür boyu mutluluk için EVET diyen genç çiftlerin şahitliğini yapanlar arasında  Edirne’den CHP Milletvekili Erdin Bircan ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan oldu.

 

 

 

 

 

 

 

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda İnce’nin Pazar günü Yalova’nın Emalık Köyü Meydanı’nda da yapılacak olan düğününe, 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni parti kurma hazırlığındaki Meral Akşener ile AKP Sözcüsü Mahir Ünal’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda siyasetçi ile sanatçılar davet edildi. Saat 11.00’de başlayıp gece yarısına kadar devam edecek düğüne, sanatçılar Fatma Girik, Müjde Ar ve Oktay Kaynarca’nın da davet edildiği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ajans Medya grubu olarak Edirne’ye büyük önem veren Muharrem İnce,  Silivri Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’ı  ve genç çiftimiz  İdil Göknil & Salih Arda’yı tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 910 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'ye Şehit Ateşi Düştü!

Meriç’in Küplü Beldesinden Sercan Fidan Kuzey Irak’tan Hakkari Şemdinli’ye düzenlenen hain saldırı sonucu  Şehit Oldu. Başımız Sağolsun.. Kuzey Irak’tan Hakkari Şemdinli’ye düzenlenen saldırıda Meriç Küplü Beldemizden Kardeşimiz Sercan Fidan Şehit Oldu.  Hakkari Valiliği olayla ilgili basın duyurusu yayınladı. Açıklamada şunlara yer verildi, “23.09.2017 günü İlimiz Şemdinli İlçesi Tekeli Taburuna bağlı 2867 rakımlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp