CHP’de 3. kadın milletvekili aday adayı

admin

CHP’de  Edirne  milletvekili  aday adayları arasında 3. kadın aday  Güner Şeker Sırtova . CHP İl Merkezinde  aday adaylığını açıkladı. Burada yapılan toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen  İl Başkanı, Oktay Bozkurt Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Geçmiş gençlik ve kadın kolların üyeleri   katıldı. İl Başkanı Bozkurt’un adayı tanıtım açıklamasından sonra konuşan  Sırtova,22 yıldır ticari faaliyeti olan iş yerlerine Edirne de kendi ofisinde personeli ile birlikte hizmet verdiğini belirterek şunları söyledi;”

GÜNER ŞEKER SIRTOVA ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (1)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizin Çavuşbey Mahalle delegesiyim.2014 Belediye seçimlerinde Meclis Üyesi Adayı olarak seçim çalışmalarında görev aldım.

Şehrimizin daha yaşanır olması, hepimizin daha iyi maddi koşullarda yaşaması çocuklarımızın daha iyi eğitim alması, insanların Ekmek parası için gurbete gitmek zorunda kalmadıkları, mutlu olarak yaşadıkları bir Edirne hayal ediyorum.

GÜNER ŞEKER SIRTOVA ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu görevi en iyi şekilde yapabilmek için milletvekili olarak mecliste sizlerin temsilcisi olmak istiyorum.İnşallah önümüzdeki seçimler ilimiz ve tüm ülkemize huzurlu ve aydınlık günler getirecektir. Bu onurlu görevi kazansam da kazanmasam da tanımış olduğunuz Güner Şeker Sırtova içinizden biri partimizin bir neferi olarak birlik ve beraberlik içinde Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımak için çok çalışarak elimden geleni yapacağım.Partimizin ilkelerine sonuna kadar bağlı kalacak ilimizin, ilçelerimizin ,beldelerimizin, köylerimizin bütün sorunlarını meclise taşıyarak çözümler arayacağım.Bana verilen yetkiyi en doğru şekilde kullanarak birlik ve beraberlik içinde bu görevi benimle paylaşacak arkadaşlarımla uyum içinde çalışmalarımı sürdüreceğim.Edirne’ nemizin doğal afetler ile ilgili yaşamış olduğu sorunları meclise taşıyarak sürekli gündemde tutup,unutturmadan çözüm üretilmesi için öncülük edeceğim.Edirne halkının gelirinin büyük bir kısmını oluşturan çiftçilik ve hayvancılıkta ürettikleri ürünlerin fazlasıyla karşılıklarını almalarını sağlayacağım.Ben Milletvekili olduğum gün ilk işim Vakıf İşhanın da Edirne Halk Bürosu açacağım.En az 3 personel ile birlikte daimi olarak Edirne halkının öneri şikayet ve isteklerini Meclise taşıyarak çözümler arayacağım.Her zaman düşüncemde olana siyasetçi ulaşılmaz olmamalıdır.

GÜNER ŞEKER SIRTOVA ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (3)

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNE SİYASETİNE KADIN ELİ DEĞMELİ

Telefon ile yada halk büroma gelerek bana ulaşabileceklerdir.Halkımızın içinden ayrılmadan halkım ile birlikte hizmet vereceğim.Serbest Muhasebeci Mali Müşavir mesleğimin bana kazandırmış olduğu tecrübelerle Esnafın,Emeklinin,İşçinin,Çiftçinin yaşadıkları sıkıntıları çözmek için her tür uğraşı vereceğim.Cumhuriyet Halk Partisi 1965 yılında Türkan Seçkin Hanımefendiyi Edirne Milletvekili olarak tam 50 yıl önce meclise gönderilmiştir.Temennim bu yada bundan sonraki seçimlerde artık bir kadın milletvekili Edirne den meclise gidebilsin” dedi.

GÜNER ŞEKER SIRTOVA ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (4)

 32 total views,  2 views today

Next Post

Duayen gazeteci Hüsnü Saçkesen Edirne BYE İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Edirne Ajans Gazetesi Editörü duayen gazeteci Hüsnü Saçkesen, Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Şube Müdürü Mehmet Esin ve Şube Müdürü Uğur Ülgen ile gazetecilik mesleğine ilişkin görüşlerini paylaşan Hüsnü Saçkesen, Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü sayesinde basın kartı başvuru süreçlerinin oldukça kolaylaştığını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp