CHP’de İki önemli isimden biri ADAY..!

admin

 EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

* Belediye Meclis üyesi Hakan İNCİ Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan ADAYI Seçildi.

* Ulaşım Müdürü Erdal Uygun Kırklareli / Vize İlçesi Belediye Başkan Adaylığına Seçilemedi.
erdal_uygun_hakan-inci

 

Edirne Belediyesinde CHP Belediye Meclis üyesi olan Hakan İnci’nin bir süre önce Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adayı olmasının ardından, Yine Edirne Belediyesinde Ulaşım Hizmetleri Müdürü olan  Erdal Uygun da  Kırklareli’nin  Vize ilçesinden CHP Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklamış ve  Edirne Belediyesinin bünyesinden iki değerli isimin Belediye Başkan aday adayının olması belediye içinde sevinçle karşılanmıştı.

 

CHP’nin Malatya B.Ş.B. Adayı  “HAKAN İNCİ”  Oldu.

hakan-inci

 

Edirne Belediye Meclis Üyesi  Hakan İnci CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından  Malatya B.Ş.B. Adayı olarak açıklandı.

İnci, daha önce gazetemize yaptığı açılamada Aday olduğum takdirde;   “ Edirne belediyesinde çalıştığım sürede Belediye Başkanımız ve  meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte yararlı hizmetler yaptığımız inancındayım. Burada edindiğim deneyimlerimi Malatya’da da uygulamak istiyorum. Malatya’da belediye başkanlığını kazandığım takdirde ilk işim Edirne ile Malatya arasında ticari ilişkilerini arttırmak olacaktır. Malatya’yı hak ettiği noktaya taşımak için gece gündüz çalışacağız” demişti.

 

Ulaşım Müdürü ERDAL UYGUN Listede yer almadı.
erdal uygun

Kırklareli Vize’den  Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan Edirne Belediyesi Ulaşım Müdü rü Erdal Uygun Genel Merkezin onayını alamadı. CHP, Vize’de    ERCAN ÖZALP’ı Belediye Başkan Adayı olarak açıkladı. 

chp-aday

 297 total views,  2 views today

Next Post

Tekin; “Havsa’da partimin oylarını arttıracağım”

Havsa’da Belediye Başkan adaylığı kesinleşen Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin,bu zamanda atamaların gerçekleşeceğini beklemediğini hafta sonunda kendisine parti Genel Merkezinden gelen telefonda Pazar günü yapılacak olan parti meclisi toplantısında 290 tane belediye başkanı adayının atamasının yapılacağının bildirildiğini kaydederek, bu belediye başkanlarının arasında benim de olmam sürpriz oldu” GEÇEN DÖNEM EN […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp