CHP’de Tüzük ve Kurultay Yönetmeliği değişikliği için Start verildi.

admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tüzük Değişikliği ve Kurultay Yönetmeliği Değişikliği için Olağanüstü Kurultay Kararı Aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu imzasıyla 81 İl Başkanlığına gönderilen genelgede 19.Olağanüstü Kurultay 9-10 Mart tarihlerinde Ankara’da yapılacağı bildirildi.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı açıklamada “ genel başkanımız 36.Olağan Kurultaydan önce Edirne İl Örgütünün kendisini ziyaretinde söylediği gibi  ve   örgütün isteği doğrultusunda 9-10 Mart tarihlerinde Tüzük Değişikliği ve Kurultay Yönetmeliği değişikliğini görüşmek ve karara bağlamak için Ankara’da Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezinde kurultay delegelerini toplayacak. Biz de Edirne il delegeleri olarak bu delege yapısının değişmesi için tüm çalışmalarımızı yapacağız.Tüzük değişikliği ve Kurultay Yönetmeliği Değişikliği Olağanüstü Kurultayımızın partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 88 total views,  2 views today

Next Post

14 Şubat’ta sevgi ve yalnızlık dile geldi

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde Edirnelilerin bir kısmı eşlerine ve sevgililerine duyduğu sevgiyi, bazıları ise yalnızlığını dile getirdi. Edirneliler, Afrin’de Zeytin Dalı Operasyonu’nu gerçekleştiren Mehmetçiği de unutmadı. , ‘Buradan Aşkıma Sesleniyorum Kürsüsü’nden vatana duydukları sevgiyi de haykırdı. 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Edirne Belediyesi tarafından Saraçlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp