CHP’den cumhuriyet yürüyüşü

admin

CHP’den cumhuriyet yürüyüşü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Esentepe minibüs durağından başlayıp Zübeyde Hanım parkına kadar devam eden bir yürüyüş düzenledi. Cumhuriyet yürüyüşüne Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Milletvekili Adayı Gürkan Güneser, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, Eski Milletvekili Nejat Gencan, Milletvekili aday adayı Serdar Yalçıner, kadın ve gençlik kolları ile vatandaşlar katıldı. Yürüyüş konusunda açıklama yapan Belediye Başkanı Gürkan; “ CHP’nin bu seçime en hazırlıklı parti olduğunu, emeklilere ramazan ve kurban bayramlarında birer ikramiye verileceğini belirterek; “ Genel başkanımız yaptığı mitinglerde sadece kendi programını anlatıyor.

CHP’den cumhuriyet yürüyüşü (3)

 

 

 

 

 

 

 

Köylülere mazot fiyatlarının 1,5 lira olacağını asgari ücretten vergi alınmayacağını söyleyerek böyle halkın yararına olan bir programı olan CHP’nin Edirne’de üç milletvekili çıkaracağı iddiasında bulundu.  CHP Milletvekili adayı Gürkan Güneser, Edirne halkının ülkede olup bitenleri çok iyi değerlendirdiğini gelişen olayların CHP’nin iktidarına zemin hazırladığını söyledi. Recep Gürkan Edirne’nin meclise üç milletvekili göndereceğini söyleyerek Edirne’nin Karaoğlanı Gürkan Güneser’in Meclisteki yerini alacağını belirtti. İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı, Şenol Geçmiş, konuşmalarında CHP’nin halkın güvenini en çok kazanan ve sorunlarını gündeme taşıyan parti olduğunu söylediler. Yürüyüş sırasında balkonlardaki vatandaşlar CHP’nin Cumhuriyet yürüyüşüne alkışla destek verdiler.

CHP’den cumhuriyet yürüyüşü (1)

 12 total views,  5 views today

Next Post

Erbey; “Edirne’nin ulaşım sorunları gündeme getirildi”

Sözleme çerçevesinde; Türkiye’de Ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarların mevcut durumlarının, sorunlarının,görüş ve önerilerinin ortaya konulacağı “Ulaştırma Sektörü Analizi 3. Odak Grup Toplantısı 01.06.2015 pazartesi günü Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. toplantıya Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Temsilcisi, Edirne ,Düzce,Kütahya,Rize, Hatay ve diğer İllerimizden gelen Şoförler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp