CHP’den Keşan’da parti korteji

admin

CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan’ın katılımı ile CHP örgütü Keşan’da muhteşem bir kortej gerçekleştirdi.

CHP’li Erdin Bircan Keşan’da çeşitli ziyaretlerde ve toplantılarda seçmenleriyle buluştu.

CHP Milletvekili adayı Erdin Bircan, seçim bürosuna gelerek uzun süre partiler ve halk ile sohbet etti. Seçmenlerin sorularını yanıtlayan Erdin Bircan, CHP iktidarında yapacaklarını anlattı.

CHP'den Keşan’da parti korteji (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan Öğretmenevine geçen Erdin Bircan, öğretmenler ve emekli öğretmenler ile bir araya geldi. Öğretmenlerin eğitim ve özgürlükler ile ilgili kaygılarını dinleyen Bircan, “13 senelik iktidarlarında özgürlükleri kısıtladılar, eğitim sistemini yok ettiler. CHP iktidarı özürlükler üzerine kurulu. Yeni nesillerimizin iyi yetişmesi üzerine kurulu” dedi. Öğretmenlerden destek isteyen Bircan’a öğretmenler Edirne’de 3-0 sözü verdi.

MAHALLE ZİYARETİ YAPTILAR

Akşam programında seçim bürosunda buluşan CHP’liler, Milletvekili adayı Erdin Bircan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, CHP gençlik ve kadın kolları ile örgütü ile birlikte İspat Cami Mahallesine gitmek için kortej oluşturdu. Geniş katılımla uzun bir kortej oluşturan CHP’liler şimdiden seçim sonucunu açıklamış oldu.

Büyük bir kortej ile İspat Cami Mahallesine giden CHP adayı Erdin Bircan ve CHP’lileri mahalle sakinleri çiçeklerle karşıladı.

Jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Başkanı Gümülcineli ve Belediye Başkanı Özcan’ın konuşmaları sonrasında mikrofona gelen Erdin Bircan İspat Camililerin yoğun alkış ve tezahüratı ile konuşmasını yaptı. Erdin Bircan CHP’nin Yaşanacak Bir Türkiye Programını açıklayarak, çiftçiye, asgari ücretliye, taşeron işçiye, atanamayan öğretmene, yoksula, esnafa yapacaklarını anlattı. “Biz CHP olarak mutlu bir Türkiye yaratacağız. Size bir gerçeği açıklayacağım, müjde vereceğim. Edirne 3-0 olacak. Bu artık kesin. Ama sakın rehavete kapılmayın. Daha çok çalışacağız ve partimizi iktidar yapacağız” diyen Bircan’a, Keşanlılar 3-0 için söz verdi.

 

 118 total views,  5 views today

Next Post

Enez Belediyesi'nden kısa zamanda büyük hizmet

Enez Belediye Başkanı  Abdullah Bostancı  belediye’de görev aldığı 30 Mart 2014’ten bu  yana Enez’de büyük değişiklikler olduğunu  belirtti. Bostancı; “belediyeyi 56 trilyon borçla devraldık bugün çöplüğün ortasında gül bahçesi yarattık. Belediyemizde  0 Km  üç adet Fort  kargo  çöp aracımız bulunmaktadır. Bu araçlar çevre temizliğine başladı. Yine ilçemizi bir ambulans ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp