CHP’li gençlerden Cumhuriyet Gazetesi’ne yapılan baskıya tepki

admin

chpli-genclerden-cumhuriyet-gazetesine-yapilan-baskiya-tepki-2

 

 

 

 

 

 

 

Saraçlar Caddesinde düzenlenen toplantıda CHP Edirne Gençlik kolları, Cumhuriyet Gazetesi’ne yapılan operasyona tepki gösterdi.   Yapılan toplantıda konuşan CHP Gençlik Kolları Başkanı Kutay Özköse, bugünkü rejime karşı olan hatta bu rejimin, Cumhuriyetimizin ismini taşıyan gazeteye tahammülü olmayan, nefret siyaseti yapan partiye karşı, tek adamı arzulayan partiye karşı burada toplandık.

chpli-genclerden-cumhuriyet-gazetesine-yapilan-baskiya-tepki-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yaşadıklarımız ilk değil. Fakat sesimizi çıkarmazsak son da olmayacaktır. Bugün bazı zihniyetler basın özgürlüğünün üzerine gitmekte basının da aynı gerçeği bastırma çabaları devam etmektedir. Bugün mücadelemiz Cumhuriyet, Atatürk’ün mücadelesidir. Biz bu mücadelemizden asla vazgeçmeyeceğiz. Basın özgürlüğüne inanıyoruz. Basına sonuna kadar destek veriyoruz. Yandaş değil özgün basın diyoruz. Bazı yerlerde okuma etkinliğimiz olacaktır” dedi.

Meydanda toplanan gençler konuşmadan sonra “ Özgür basın susturulamaz sloganı attılar ve Cumhuriyet Gazetesine yönelik protestolarının süreceğini belirttiler.

 

chpli-genclerden-cumhuriyet-gazetesine-yapilan-baskiya-tepki-1

 

 

 

 

 

chpli-genclerden-cumhuriyet-gazetesine-yapilan-baskiya-tepki-4

 

 

 

 

 

chpli-genclerden-cumhuriyet-gazetesine-yapilan-baskiya-tepki-5

 77 total views,  5 views today

Next Post

Kalorisi düşük kömür dağıtılacak

Edirne İl Mahalli Çevre Kurulu Toplantısı ardından, Edirne genelindeki SYDV (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları) tarafından, ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak kömürlerin kalori oranları ile ilgili Keşan’ı çok yakından ilgilendiren bir karar alındı. Toplantının sonunda  SYDV tarafından, ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak kömürlerin, geçen yıl dağıtılan kömürler yani 4000 kalori ve % 3’ten fazla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp