CHP’li kadınlardan dayanışma toplantısı

admin

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Nedeniyle Ağa köşkünde bir dayanışma yemeği düzenledi. Kadınların gününü kutlamak amacıyla buraya gelen, CHP Edirne Milletvekili Aday adayları kadın partililerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar. Burada konuşan Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu, “ 8 Mart Emekçi Kadınlar gününde tüm kadınları sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

CHP’li kadınlardan dayanışma toplantısı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bugün fazla konuşmayacağım bugün sizin gününüz. Biz Kurtuluş savaşını sizin sayenizde kazandık, devrimleri sizlerle birlikte yaptık. Çocuklarımızı çok iyi yetiştirdiniz. Ben de o çocuklardan biriyim. Biz Cumhuriyet Aydını ve Cumhuriyet Çocuğuyuz. Milletvekili aday adayı oldum. Köy köy, belde belde gezdim. Bölgemizin içinde bulunduğu durumu bir aydın sorumluluğu ile her yerde anlattım. Ben de Atatürk gibi zor günler yaşadım. Hepimizin ülkemize borcu var. Bunun için çalışmak zorundayız. Geleceğimizi düşünmek zorundayız. Ben sizlerin sesi olmak istiyorum. Sizler beni Ankara’ya göndereceksiniz. Sizler evimizin yurdumuzun direğisiniz. İktidarın yaptıklarını anlatmak istemiyorum. Biz doğruları yapalım eğriler cezasını bulurlar. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

CHP’li kadınlardan dayanışma toplantısı (4)

 

 

 

 

 

 

 

Kadın etkinliğine katılan CHP Milletvekili aday adayı Suat Polat yaptığı heyecanlı konuşmasında kadınlara özgür bir dünya dilediğini,  kadınların etkinliğine katıldığı için çok duygulandığını belirterek CHP’nin etkinliğine katılan kadınların 8 mart Dünya Emekçi kadınlar gününü kutladı. Her iki aday adayı birbirlerini kutladılar.

CHP’li kadınlardan dayanışma toplantısı (2)

 8 total views,  2 views today

Next Post

Samet Serdar Dinçer Radyo Su’da

CHP’den Edirne Milletvekili Aday adayı olan Samet Serdar Dinçer 9 Mart 2015 Pazartesi  Radyo Su’da saat 11.00  başlayacak Yerel Gündem Programına katılacak. Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yöneteceği programa katılan Dinçer, konuşmasında  aday adaylığı konusunda  bilgi verecek neden aday adayı olduğunu açıklayacak.    9 total views,  3 views today Edirne Ajans […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp