CHP’nin Bayramlaşma törenlerine büyük katılım

admin

EDİRNE Ajans Haber Merkezi  // 

CHP Edirne Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu Bayram kutlama töreni Edirne Merkez olmak üzere tüm ilçelerde büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşti. 

İlk  Bayram Kutlama Töreni Keşan’da Gerçekleşti.

İlk Bayram programı Kurban Bayramının 1.Günü  Saat: 11.00’de Keşan İlçe Başkanlığında  gerçekleşti. Buradaki törene, Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, Kemal Değirmendereli, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli,  Milletvekili Adayı Mustafa Bezbaş ve parti üyeleri katıldı.  Burada bir Konuşma yapan İl Başkanı Fevzi Pekcanlı üyelerin Bayramını kutladı.

Daha sonra  saat:13.00’te Enez’de,  sırasıyla 15:00’te İpsala ilçesinde,  son olarak ta 16.30’ta Meriç’te düzenlenen kutlama programı ile CHP’nin ilk günkü Bayramlaşma programı sona erdi. Düzenlenen Bayramlaşma programına Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu ve İl Başkanı Fevzi Pekcanlı da katılıp vatandaşların ve üyelerin bayramını tek tek kutladı.

 

 

 

 

 

 

CHP’nin Bayramlaşma programı Bayramın ikinci günü  ilk olarak saat:11.00’de Lalapaşa’da, daha sonra  sırasıyla  12.00’de Süloğlu ilçesi, 13:00’te Edirne Merkez İl Başkanlığı kendi binasında, 14:30’da Havsa İlçesinde son olarak ta 16.00’da Uzunköprü ilçesinde  gerçekleşti.

EDİRNE’de  Kendi binasında ilk Bayramlaşma Töreni

Bayramın 2. Günü Saat: 13.00’te Edirne İl Başkanlığında düzenlenen Bayram kutlama programına  Milletvekilleri Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu, Eski Milletvekillerinden Nejat Gencan, Kemal Değirmendereli,  Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Merkez ilçe başkanı Fevziye Kirezci, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Recep Gürkan, Bugün ilk kez partimizin kendi binasında bir bayram sevinci yaşıyoruz. Buraya katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başta İl Başkanımız Fevzi’nin ısrarı, ve sizlerin gayretleriyle bugün Türkiye’nin örnek bir il Başkanlığı binasına sahip olduk. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Değerli arkadaşlarımızın ve tüm partili üyelerimizin Kurban Bayramını cani gönülden kutluyorum” dedi.

   Daha sonra söz alan CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı burada yaptığı konuşmada 30 yıllık hasretin sona erdiğini ifade ederek, ilk kez kendi binamızda bir bayram kutlamasının büyük sevincini yaşıyoruz. Bu eser başta Bize büyük destek veren Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın desteği ve tüm partili arkadaşlarımızın, büyüklerimizin büyük emekleriyle bu hale geldi. Bugün kendi binamızda ilk bayram kutlama törenini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin en güzel il Başkanlığı binalarından biri artık Edirne’de. Yalova Milletvekilimiz Muharrem İnce’nin, “Türkiye’de bundan daha güzel bir bina görmedim.” demesi bizi ayrıca gururlandırmış ve mutlu etmiştir. Tüm partili arkadaşlarımızın ve değerli  halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 185 total views,  2 views today

Next Post

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN ile Şemsettin EMİR Edirne’yi konuştu

özel HABER – EDİRNE Ajans Haber Merkezi  // Kurban Bayramı’nın 1.günü İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Bayramlaşma törenine, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve Bakanlar, Milletvekilleri, partililer katıldı. Bayramlaşma törenine katılım büyük oldu. Edirne’den 25. Dönem AK Parti Milletvekili Şemsettin Emir’in de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp