CHP’nin en genç milletvekili aday adayı

admin

Radyo Su’da  yayınlanan “ Yerel Gündem” programına katılan CHP’nin en genç milletvekili aday adayı  Samet Serdar Dinçer, milletvekili aday adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu.  Edirne Ajans Gazetesi Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Dinçer,  1977 yılı İpsala doğumlu olduğunu, İlkokul ,ortaokul ve lise öğrenimi sonrası  İstanbul Üniversitesi  İklimlendirme ve Soğutma Bölümünden mezun olduğunu, daha sonra Keşan’da  ticari hayata başladığını  belirten  Dinçer, 1999 yılında CHP’ye üye olduğunu  söyledi.15 yıllık parti üyeliği sırasında  üç dönem gençlik kolları  başkanlığı, üç dönem ilçe yönetim kurulu üyeliği, bir dönem ise  CHP’den belediye meclis üyeliği görevinde bulunduğunu kaydeden Dinçer, yöresel radyoda  söyleşiye katılarak partisinin  görüşlerini açıkladığını,  iki dönem Anafartalar Spor Kulübü Başkanlığını yaptığını  kaydetti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirttiği gibi gençlerin partide ön plana çıkması nedeniyle bu dönemde Milletvekili olarak görev yapmayı amaçladığını,  ana hedefinin Edirne’de çoğunlukta olan genç nüfus olduğunu belirtti.

SERDAR DİNÇER AÇIKLAMA (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTİ İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA  POLİTİKA YAPTIM  

Edirne halkını Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.Samet Serdar Dinçer uzun süredir Edirne’nin dört bir köşesini dolaşarak partililerle bire bir görüşerek  sorunları dinlediğini,aday adaylığı konusunda görüşlerini aktardığını belirterek; “yapmacık  propagandalarla  siyaset olmaz. Her zaman  halkla iç içe olacak , parti ilkelerini ön planda tutacaksın.Bugüne kadar yaptığın çalışmalarla da bunu kanıtlayacaksın. O zaman parti üyeleri sana inanır ve oylarını esirgemezler. Ben CHP üyelerine inanıyorum.Bu dönemde  bir genç milletvekilinin Ankara’ya gitmesine  onay vereceklerine  kanaatim  tamdır” diye konuştu.

İL MERKEZİNDE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Samet Serdar Dinçer Radyo- Su  programı sonrası  CHP İl Merkezinde  Milletvekili aday adaylığını  açıkladı. Buradaki programa Uzunköprü Belediye Başkanı  Enis İşbilen ,CHP Milletvekili aday adayı  Serdar Yalçıner, İl Başkanı Oktay Bozkurt,  Merkez İlçe  Başkanı  katıldı.Burada konuşan Yalçın CHP’den Edirne Milletvekili  adayları arasında en genç aday adayı olduğunu ,  aday olduğu takdirde  parti ilkeleri doğrultusunda  ilin sorunlarını Ankara’da çözmek için  üstün  gayret göstereceğini  ifade etti.  Yalçın  bu arada 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

SERDAR DİNÇER AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 168 total views,  2 views today

Next Post

Valilik Basın Müdürü Aydın gazetemizi ziyaret etti

Edirne  Valiliği  Basın  ve Halkla İlişkiler Müdürü  Ender Aydın gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında  gazetemizin 6. Yılını kutlayan  ve çalışmalarında başarılar dileyen Ender Aydın. Mahalli  basının çok önemli olduğunu  Edirne  basınının bu görevi  başarı ile yerine getirdiğini  belirterek gazetemiz çalışanlarına  bundan sonraki çalışmalarında başarı dileklerini sundu.  169 total views,  3 views today […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp