CHP’nin Gözde Aday Adayı Ciravoğlu Haberi MHP’lilerden aldı

admin

CHP’nin Edirne Belediye Başkan Aday Adayı olan Şükrü Ciravoğlu’nun ismi  aday adaylığı  sürecinde en çok gündeme gelen isimlerden biri oldu.  Kamuoyunda en çok  “Hamdi Sedefçi Aday olmaz ise Şükrü Ciravoğlu ya da Nejat Gencan  CHP’nin Edirne Belediye Başkan adayı olur” tartışmaları gündemi meşkul etmiş, hatta Şükrü CİRAVOĞLU’nun bir kaç gün önce CHP Genel Merkezi’ne davet edildiği ve Kılıçdaroğlu tarafından bizzat  “Edirne’de adayımız sensin. Çalışamlarına derhal başla” dediği iddia edilmişti. Ciravoğlu gibi tüm aday adayları Kılıçdaroğlu’nun ağzından çıkacak ismi beklerken o dakikalarda CHP Edirne Belediye Başkan Aday adayı Şükrü CİRAVOĞLU, Edirne Şoförler Odası’nın Genel seçimine katıldı.

ciravoğlu-şükrü-orhan çakırlar

Pazar günü Edirne Ajans Medya Grubu bitişiğindeki düğün salonunda yapılan  Edirne Şoförler Odasının genel kurulunu AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen, AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve, MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar ve MHP Edirne İl Başkanı Gürsel ŞİMŞEK ile aynı masada izleyen Şükrü CİRAVOĞLU; CHP’nin Edirne Belediye Başkan Adayının kim olduğu haberini MHP Adayı Orhan ÇAKIRLAR’dan öğrendi.   Çakırlar ve Ciravoğlu’nun  hararetli konuşmaları ve Ciravoğlu’nun şaşkınlığı dikkatlerden kaçmadı.

 

 160 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik Entegre Tesisleri Yeni Rafine Ünitesi Açıldı

T.Birlik Entegre Tesisleri yeni Rafine Ünitesi açılışı, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI` nın katılımları ile 9 Şubat 2014 Pazar günü, (dün)saat 1100` de T. Birliğin Şerefli Entegre Tesisleri`nde gerçekleştirildi. Trakya Birlik Entegre Tesisleri yeni Rafine Ünitesi açılışı, Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp