CHP’nin İPSALA Belediye Başkan Adayı Belirlendi..!

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

 

CHP Genel Merkezi tarafından İpsala ilçesinde Belediye Başkan Adayını belirlemek için yapılan Eğilim yoklamasında Cenan Tetik üyelerin 116 oyunu alarak  CHP’nin İpsala Belediye Başkan adayı oldu.

12 Nisan 1966 doğumlu olan Cenan Tetik’in İpsala ilçesinde CHP’den Belediye başkan adayı seçilmesi sevenleri ve ilçe halkı tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 

ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması

2 Dönem İpsala’da CHP Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve ilçede yaptığı önemli yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken  Mehmet Karagöz 46 oy alarak parti üyelerinden en az oy alan isim oldu.

ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması (1)

Karagöz; 1989–1994 ve 1999–2004 Yerel seçimlerinde İpsala Belediye Başkanlığına aday oldu. 1999 seçimlerinde Belediye başkanı seçildi. Beş yıl Belediye Başkanlığı görevini yürüttü.  2004 seçimlerinde yeniden aday oldu, seçimleri bütün özverili çalışmasına rağmen kazanamadı. 1999–2004 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevini yürütürken aynı dönemde il delegeliği ve kurultay Delegeliği görevlerinde bulundu.29 Mart 2009 Yerel Seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Adayı olarak, 1554 oy olarak Belediye Başkanı seçilmişti.

ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması (3)

 Eğilim yoklamasına katılan Diğer Aday Adayı A.Hikmet SEVİN ise 64 oy aldı.

ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması (4)

Resmi facebook hesabından açıklama yapan CHP’li Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Karagöz; “DEMOKRASI SOLENINDE PARTILI ARKADASLARIMIN DESTEGI ILE CENAN TETIK ARKADASIMIZI BELEDIYE BASKANI ADAYI OLARAK SECTINIZ KENDISINE VE PARTIME BASARILAR DILERIM.“ dedi.

ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması (5)

Eğilim yoklamasına CHP PM Üyesi Benan Baykal, Milletvekili Recep Gürkan ve çok sayıda üye katıldı.


ipsala-belediye-başkanlığı-eğilim-yoklaması (2)


 

 

 

 

 40 total views,  2 views today

Next Post

İMAM HATİP ÖĞRETMENLERİNDEN ÖĞRENCİLERİNE AŞURE İKRAMI

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Anadolu İmam Hatip Lisesi İdareci ve Öğretmenlerinin katkısıyla hazırlanan Aşure öğrenciler ve misafirlere ikram edildi. Aşure dağıtım programına 600 İmam Hatip Lisesi öğrencisinin yanı sıra İl Sağlık Müdürü, Çeşitli vakıf ,dernek ,sendika ve sivil toplum örgütü yetkilileri,esnaf,öğrenci velileri ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp