CHP’NİN YENİ YÖNETİCİLERİ TANITILDI

admin  Mahalli seçimlere katılmak için partideki görevlerinden istifa eden  partililerin yerine seçilen  yeni il ve ilçe yöneticilerinin tanıtımı yapıldı.

IMG_1325

CHP İl  Merkezinde yapılan tanıtım toplantısına CHP  Milletvekili Recep Gürkan İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Harika  Türkay ile ilçelerin yeni ilçe başkanları katıldı.

Toplantıda söz alan İl Başkanı Bozkurt CHP’nin Edirne’de yeni bir döneme girdiğini bu kabuk değişiminin Edirne merkez ve ilçelerde partilerinin daha da güçlenmesini sağlayacağını söyledi.

IMG_1334

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay Edirne genelinde en güçlü partinin CHP olduğunu bu başarının bu seçimlerde bir kez daha görüleceğini ifade etti.

Ardından söz alan Milletvekili Recep Gürkan, basın mensuplarının bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında daha sonra şunları kaydetti “ 2014 yılında yapılacak mahalli seçimlere katılacak aday adayları için partimizce 9 -10 ay öncesi açıklanması kararlaştırıldı.Bunun nedeni  halkımız adaylarımızı tanısın  adaylarımız da halkı  tanısın. Bunun için temmuz ayında start verildi. 15 temmuza kadar İl ve ilçede görevli partililerimiz görevlerinden istifa etti. Görevden istifa eden partili arkadaşlarımız hangi görevlere talip oluyorlarsa gerekli ödemeleri yaparak  başvuruda bulunacaklar. Edirne Merkezde 9 ilçeden 7 ilçe başkanı görev almak için görevlerinden ayrıldı. Edirne merkez ve İpsala ilçe başkanlarımız görevlerinde kaldı. Partimizin tüm seçilmişleri tüzük hükümlerine uymak zorundadır. Edirne’de belediye sayımızı arttıracağız.  Atatürk ve Cumhuriyetle sorunu olan herkesin karşısındayız. Vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız hedefimiz kazanacağımız  belediyelerde oy oranımızı arttırmak. Hedefimiz belediye seçimini kaybettiğimiz ilçelerde tekrar belediye başkanlığı kazanmaktır” dedi  daha sonra  Edirne İl Başkanı  Oktay Bozkurt,  Merkez İlçe Başkanı harika Türkay Keşan İlçe Başkanı  Vedat Koyuncu, İpsala İlçe başkanı  Tevfik Dirik Enez İlçe Başkanı Engin Yağcılar, Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş, Meriç İlçe Başkanı  Saim Kaya,  Süloğlu İlçe Başkanı  Önder Cin, Lalapaşa İlçe başkanı  Halil Akdağ, Havsa İlçe Başkanı hasan Özel kendilerini tanıttılar.

 

 

 163 total views,  2 views today

Next Post

Edirnelilerin Özlediği Tablo

Edirne Ajans Medya Gurubu yönetimi tarafından ETSO ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlarına Edirne’nin birlik ve beraberlik özlemini simgeleyen  iki başkan ile TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun resminin  yer aldığı  tablo hediye edildi. Edirne Ajans  Medya Gurubu Yönetim Kurulu  Başkanı  Necmi Engin ve Haber Müdürü Fikri Yalın, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp