Cibali Karakolu Tiyatro Severlerle Buluştu

admin

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Hayrabolu Belediye Tiyatrosu “Cibali Karakolu” ile Halk Eğitim Merkezi’nde Edirneli tiyatro severlerle buluştu.

Oyun öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne’nin bu tür sosyal aktivitelere ihtiyacı olduğunu belirtti ve vatandaşların oyuna büyük ilgi göstermesinin bunun en büyük kanıtı olduğunu belirtti.

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Hayrabolu Belediye Tiyatrosu oyuncularının sahneye koydukları, tiyatro ustası Nejat Uygur tarafından yıllarca sahnelenen Muammer Karaca’nın yazdığı “Cibali Karakolu” isimli tiyatro oyunu seyirci tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Oyun sonunda Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi adına, yönetmen İncili Hoşgör’e oyuncular adına çiçek sunuldu ve gecenin anısına plaket verildi.IMG_2949

 145 total views,  2 views today

Next Post

Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası’ndan ‘Notalar’ Müzikali

Türkiye’nin ilk ulusal çocuk senfoni orkestrası olan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası Edirneliler ile buluştu. Doğuş Grubu bünyesinde kurulan ve Türkiye’deki çeşitli konservatuarlarında müzik eğitimi alan 11-18 yaş grubu öğrencilerinden oluşan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, ‘Notalar’ müzikalini Trakya Üniversitesi Balkan Kongre […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp