Ciğerci Bahri Bey’i “Çocuklar da Duysun”

admin

Ekranların sevilen yüzü Fıs Fıs İsmail Edirne’de Ciğerci Bahri ustayı ziyaret etti.

Edirne’ye hayran kalan Fıs Fıs İsmail olarak tanıdığımız Süleyman Yağcı, ” Bahri Bey’i” Çocuklar da Duysun’ dedi.

Fıs Fıs İsmail’in ziyaretinden büyük memnuniyet ve mutluluk duyan Edirne’nin Ünlü ciğer ustası Bahri bey ve Kemal usta gazetemize yaptığı açıklamada,  “Şehirlerin sultanı, Sultanların Şehri Edirne’de İsmail ağbimizi görmek ve ağırlamak bizi son derece mutlu etti. Her hafta sonu heyecanla bekleyip izlediğimiz “Çocuklar Duymasın” dizisinde Türkiye’nin sevilen isimlerinden biri olan Fıs Fıs İsmail ağbimize Edirne ciğerini ikram ettik. Türkiye’nin Avrupa’ya açılan yüzü Edirne’de İsmail beyi görmek bizim için büyük bir onurdur.” Dedi.

Edirne’yi gezen ve hayran kalan “Çocuklar Duymasın” dizisinin sevilen karakteri “Fıs Fıs İsmail” gazetecilerle selfi yapmayı ihmal etmedi.

 645 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN, SODEM’in yönetimine seçildi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 139 üyesi olan SODEM’in genel kuruluna tek liste ile gidildi. 95 belediyenin oyula Seferihisar Belediye Başkanı M.Tunç Soyer,  Yönetim Kurulu Başkanlığına Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ise başkan yardımcılığına getirildi.             […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp