Çıkıkçı “yeni mekânda, özel idare ile aynı mekânda çalışma ortamı bulduk”

admin

İl Genel Meclisi Başkanı Aziz Çıkıkçı yaptığı açıklamada, Yeni mekân olarak eskiye oranla daha huzurlu bir ortama geldik Daha önceki bina neredeyse 4 Km uzaklıktaydı. 5202 sayılı yasa çıktıktan sonra orada görev yapmak mümkün değildi. Özel İdare Müdürlükleri kalkıp Genel Sekreterlik makamı oluşturulduktan sonra Köy Hizmetleri de kalkmış oldu. Biz de köy hizmetlerinin yerine gelmiş olduk. Yasa çıktığından bu yana 10 yıldır diğer yerimizde görev yapıyorduk.

ABDULAZİZ ÇIKIKÇI (1)

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKA İLLERDE ÖZEL İDARE İLE İL GENEL MECLİSİ YAN YANA ÇALIŞIYOR

Türkiye’nin neresine bakarsanız bakın Özel İdare ile bütünlük oluşturan bir karar organının farklı bir yerde olması mümkün değildir. Bütün illerde ya yana çalışıyorlar. Gereken de budur gecikmeli de olsa bugün buraya gelmekten son derece mutluyuz. Başta Sayın Valimiz Dursun Ali Şahin olmak üzere bu yerin yapılmasını sağlayanlara teşekkür ediyoruz. Burada daha rahat bir ortama kavuştuk. Arkadaşlarımızın barınma yerleri de burada. Burası görevimizi daha sağlıklı yapmış olacağız burada karar organın icra organının bir mekânda olması daha huzurlu ve verimli çalışmayı sağlayacaktır. Bundan sonra daha verimli çalışma yapacağımızı düşünüyorum. Burada kurumdan istediğimiz belgeye  daha kolay ulaşma imkanımız olacaktır.. Meclisimizin çalışmaları devam ediyor. Programımız yoğun olduğu için tatile girmemiz söz konusu değil. iş sezonu olduğu için program çok yoğun. Bunu da arkadaşlarımız yakından takip ediyorlar.

ABDULAZİZ ÇIKIKÇI (2)

 142 total views,  5 views today

Next Post

Karadaş “tarihi çarşılarımız ihmal edilmemeli”

Selimiye Arastası Esnafı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayşe Karadaş çarşı esnafı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, tarihi çarşının çok eksiklerinin bulunduğunu, buralarda Vakıfların yapacakları ve sıraya göre yapacakları var bizim de dernek olarak yapmamız gerekenler var ödememiz gereken birçok giderler var. Bunların olması giderilmesi ise esnafların gelir durumuna bağlı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp