CİNSİYET DEĞİŞTİREREK ERKEK OLDU, ŞİMDİ DE EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR

admin

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 42 yaşındaki T.D., ameliyatla cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde F.Y.’den (25) sonra iki kişi daha ameliyatla erkek oldu. İsimlerinin açıklanmasını istemeyen T.D. ve E.G., 5 saat süren ameliyatlarının ardından cinsiyet değiştirdi.Doç.Dr. Hüsamettin Top ve Başasistan Dr. Süleyman Taş’ın gerçekleştirdiği ameliyatın başarılı bir şekilde geçtiği bildirildi.Ameliyatla erkek olduğunu ifade ederek bundan sonra daha mutlu olacağını söyleyen T.D. ameliyatın başarılı bir şekilde gerçekleştiğini belirterek, erkek olmak isteyen bayanların çok şanslı olduğunu söyledi.

AW000746

8 yıldır ilişkisi olduğunu belirterek, evlenmeyi düşünen T.D., ameliyatında emekleri geçen Doç.Dr. Hüsamettin Top ve Başasistan Dr. Süleyman Taş’a teşekkür etti.Ameliyatla ilgili bilgi veren Başasistan Dr. Süleyman Taş, 2 hastayı ameliyat ettiklerini belirterek, operasyonun başarılı geçtiğini belirtti. Daha önce iç organlarını ve memelerini aldıran hastalara penis ameliyatı yaptıklarını ifade eden Taş, “Hastalar erkekliğe ilk adımlarını attı. Büyük ameliyatları bitti, sadece ufak tefek revizyonları kaldı. Onları da 3 ay sonraya planlıyoruz. Hastaları birkaç gün daha takip ettikten sonra taburcu etmeyi düşünüyoruz. Herhangi bir sıkıntıları yok. Bacaktan alınan parçayla erkek cinsel organını hazırlayarak, oraya alıyoruz. Bu ameliyatta komplikasyon, istenmeyen sonuçlar en nadir görülen bir teknik olduğundan bunu tercih ediyoruz” dedi.

AW000746

 228 total views,  2 views today

Next Post

AKP’DE BAŞKANLIK BELİRSİZLİĞİ

Gelecek yıl Mart ayında yapılacak belediye başkanlığı seçimleri için Edirne’de muhalefet partileri harıl harıl çalışıyor. Edirne belediye başkan aday adaylarını bazıları da adaylarını belirledi. İktidar partisi AKP de bu konuda faaliyet gözlenmiyor. Partililerden yine genel merkez sinyali bekleniyor görüşündeler. İktidar partisinin bu tür seçimlerde genel merkezden onay almayan biri ben […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp