CİRAVOĞLU GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Ciravoğlu beraberinde Sedat Ceylan, İsmail Bilgi ve Samet Kahraman ile gazetemizi ziyaret etti. Ciravoğlu ziyareti sırasında yaptığı konuşmada:” biz genellikle yönetim anlayışımızı belirtmeye çalıştık.Biz halkın içinde yaşıyoruz.

şükrü_ciravoğlu_ziyaret

Halkta güçlü bir değişim isteği var.Bunu dikkate alarak aday adayı oldum.Biz bunu CHP ilkeleri doğrultusunda yürütülmesinden yanayız bu bir hizmet yarışı olarak görülmelidir.CHP’nin bir asra yakın ayakta kalmasının nedeni ilkelere bağlı kalınmasındandır.Partimiz her tür yenilik ve değişime açıktır.Bu değişimi halkla bütünleştirmek gerekir.Son sözü halk söyleyecektir.Aday adaylarının halkta karşılığı olursa doğal olarak gerçekleşecektir.Her şey halkın isteği doğrultusunda devam edecektir” dedi.

şükrü_ciravoğlu_ziyaret1

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

Hastane İçi Hasta Nakli’nde Büyük Yenilik

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı Edirne Devlet Hastanesi, binalar arası hasta transferini kolaylaştırmak ve hastalara daha iyi hizmet sunabilmek için elektrikli mini ambulans ile hizmet veriyor. Edirne Devlet Hastanesi her geçen gün gelişen sağlık alanında hastalarına daha kaliteli hizmet sunabilmek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp