Çocuk evlerinde görevli bakım elemanlarına eğitim semineri

admin

Edirne Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş,   Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve ‘Tut Elimi Edirne’ Derneğinin koordineli çalışmasıyla 13.10.2015 tarihinde 10:00 – 17:00 saatleri arasında, Çocuk İlk Kayıt Kabul Merkezi Seminer Salonunda; Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evlerinde görev yapan 26  Bakım Elemanlarına yönelik,  Kişisel Gelişim Uzmanı Gül Meltem AKCAN sunumuyla  ‘Başarılı İletişim Tekniklerinin Anahtarı’ konulu eğitim semineri düzenlenmiştir.

Çocuk evlerinde görevli bakım elemanlarına eğitim semineri (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

TUT ELİMİ EDİRNE DERNEĞİ ORGANİZE ETTİ

Tut Elimi Edirne Derneği Başkanı Şule YÖRÜK, Başkan Yardımcısı Ayşegül YÖRÜK ve üye Neşe PİŞKİN’in destekleri ile gerçekleştirilen seminer Edirne İl Müdür Yardımcısı Erdinç TOPÇU’nun açılış konuşması ile başladı. Çocuklarımıza yönelik hizmet veren bakım elemanlarımıza yönelik oluşturulmuş olan seminer Gül Meltem AKCAN’ın farklı sunum tekniğiyle  gün boyu devam etmiştir. Seminer sonrasında;  bakım elemanları tarafından eğitimde öğrendikleri teknikleri gündelik hayatta uygulayacakları ve mesleki alanda değerlendirecekleri  dile getirilmiştir. Renkli görüntülere sahne olan seminerde; başarıya ulaşıldığı, yapılan dönütler ve katılımlar ile etkin bir biçimde görülmüştür. Toplam üç modülden oluşan ve farklı zamanlarda tamamlanacak olan seminerin ikinci modülü 5 Kasım, üçüncü modülü ise 15 Aralıkta gerçekleşecektir”

Çocuk evlerinde görevli bakım elemanlarına eğitim semineri (2)

 109 total views,  2 views today

Next Post

Bulgaristan Başbakan Yardımcısı Edirne’de

            Bulgaristan Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Rumyana Bachvarova Edirne’ye geldi. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile görüştü. Valilik Makamında Şahin tarafından karşılanan Bulgar Bakan burada yaptığı konuşmada;”Sınır güvenliği ve ekonomik işbirliği nedeniyle Valimize teşekkürlerimi bildirdim. İki ülkenin ilişkileri bağlamında Avrupa Birliği ülkelerine örnek oluşturacak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp