Çocuk Sitesi Öğrencileri Oyun Salonunda Doyasıya Eğlendi

admin

Edirne Çocuk Sitesinden yaşları 5 ile 9 arasında olan kızlı erkekli 25 öğrenci  Margi Outlet Tay Oyun Salonu’na gelerek oyun aletlerinde  eğlendiler. Çocuk Esirgeme Kurumu Öğrencileri başlarında Kurum Müdürü Tamer Tahmazoğlu ve öğretmenleri olduğu halde, oyun salonuna gelen öğrencileri palyaçolar ve Noel Baba karşıladı Noel Baba öğrencilere hediyeler dağıttı.

    Daha sonra oyun salonuna dağılan öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Edirne Belediyesi ile Toy Oyun Salonu yetkililerinin düzenlediği etkinlikle ilgili olarak açıklama yapan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu,  çocuklarla ilgili etkinliği Edirne Belediyesi ile Tay Oyun Salonu yetkilisi Abdullah Özbek ile birlikte düzenlediklerini belirterek şunları  kaydetti “ Abdullah Bey bizlere her zaman destek veriyor. Yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılda bütün çocukların mutlu olmasını dünyada herkesin mutlu ve huzur içinde olmalarını diliyoruz.

Bu arada imkanı  olmayan bize emanet edilen çocuklarımızın diğer çocukların yararlandığı imkanlardan eksik kalmalarını arzu etmiyoruz.      O nedenle Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçinin direktifleri  doğrultusunda yaşlılarınıza, engellilerimize, çocuklarımıza  gereken desteği sağlıyoruz. Bu hafta ben izinli olmama rağmen Abdullah Bey bu etkinliği bana bildirince  hatırını kıramadım hemen çocukları topladık.

Şuna inanıyorum ki, toplumlar herkes mutlu olduğu zaman mutluluğun zevkine varabilirler. Dünyamız ve ülkemizde önemli olan bu birlikteliği ve kardeşliği sağlamaktan geçmektedir.

Bu çocuklar bizler için çok önemli. Ben şuna inanıyorum, çocuklarımızı mutlu edersek bu dünya daha güzel  tüm insanlarımız da  daha mutluluk içinde yaşar.

Daha sonra söz alan Tay Oyun Salonu Sahibi Abdullah Özbek,söylenmesi gerekeni Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Beyin söylediğini belirtti. Özbek” Bizim amacımız, çocuklarımızın mutlu olmasıdır. Bize  bu  imkanı  sağlayanlara minnettarız. Bu konuda Belediye Başkanımız da bizlere destek veriyor. Bizim kapımız herkese açıktır.Çocukların eğlenmeleri bizleri de çok mutlu etti” dedi.

 298 total views,  2 views today

Next Post

Fazla Dikkat Çekmiyor

İlimiz sınırları içinde bulunan Keşan Uzunköprü yolu çevresinde Uzunköprü ve Keşan köylerinin de  içinde  bulunduğu  linyit kömür havzasının olduğu bölgelerde  öbek halinde toprak yığınları görürüz.     Bir çoğumuz bu toprak yığınlarının bölgeye yakacak sağlayan maden ocakları olduğunu bilir. Fakat toprağın derinliklerine kadar  inen bu kömür galerilerine girip, sobalarımıza ve kalorifer […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp