Çocuklar sokak oyunlarını hatırlatacak

admin

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı uygulama etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşecek olan unutulmuş eski sokak oyunları yeni nesile öğretilecek.      seksek oyunu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önümüzdeki salı (17.03.2015) Margi Outlet AVM kapalı otoparkında ‘’Çocuk Sokak Oyunları’’ yarışması gerçekleştirilecek. Emekli Öğretmenler Derneği’nden gelecek olan öğretmenler hakemlik yapacaklar.

Saat 14.00’da başlayacak olan etkinliğe Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu ve Yüksel Yeşil İlkokulu’ndan öğrenciler de katılacak.

Bütün çocukların katılabileceği etkinlikte, topaç çevirme oyunu, misket oyunu, müzikli sandalye kapmaca oyunu, mendil kapmaca oyunu, seksek ve çember oyunları oynanacak.

 

 316 total views,  5 views today

Next Post

İşbilen "Ergene kirliliğini siyasiler önleyemedi"

Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen;  Ergene kirliliği sorununun siyasetle çözülemeyeceğini bizim Trakyalı kızanlarımız biliyor. Kirlilik azaltılacak diye Ergene suyunu kurutacaklar. Çakmak Barajındaki suyu  Çorlu  sanayi bölgelerine  pompalamak istiyorlar” Enis İşbilen, bölgenin en önemli sorunu Ergene Kirliliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şu anda Ergene Nehrinin 2015 yılı Mart ayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp