CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile pandemi sürecinde eğitimde yaşanan sorunlara yönelik çözüm önerileri için Belediye Başkanları ile ONLİNE görüşme yaptı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı toplantıda pandemi sürecinde eğitimde yaşanan sorunlara yönelik çözüm önerileri paylaşıldı.

Aynı zamanda bir eğitimci kimliğine sahip olan Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın toplantıdaki konuşması ve önerileri dikkat çekti. Edirne Belediyesi olarak Eğitime her zaman her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini vurgulayan Gürkan; “çocuklarımızın geleceği için her türlü fedakarlığa hazırız.” dedi.

Geçtiğimiz Hafta Türkiye Genelinde EĞİTİM SEFERBERLİĞİ ilan eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “CHP’nin pandemi süresince esnaf için, çiftçi için, sanayici için, memurlar için, çalışanlar için, işçiler için öneriler getirdiğini hatırlatarak, “şimdi eğitim konusunda da bize düşen sorumluluğun gereği olarak önerilerimizi getiriyoruz” dedi.
Pandemi sürecinde eğitim sistemi için 14 öneriyi açıklayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun EĞİTİM SİSTEMİ üzerindeki hassasiyeti sıcaklığını korumaya devam ediyor.
Kılıçdaroğlu; CHP’li Belediye Başkanlarıyla TELEKONFERANS yöntemiyle toplantı yaparak “Pandemi sürecinde eğitimde yaşanan sorunlara yönelik çözüm önerilerini dinledi.” Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı Toplantıda söz alan Belediye Başkanları yayınladığı ortak mesajda; “CHP’li belediyeler olarak çocuklarımızın geleceği için her türlü fedakarlığa hazırız.” dediler.