Çorbacım Hizmete Girdi.

admin

Edirne’de Mermercilik sektöründe emin adımlarla ilerleyen  Eryılmaz Mermer firmasının sahipleri Cüneyt ve Hüseyin Eryılmaz  yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek, 1.Murat Mahallesi 1.Sokak  (Pena cafe karşısı)’nda  “Çorbacım”ı hizmete açtı.

Açılış törenine, Lalapaşa Güreşleri’nin altın kemerli efsane ağası ve Balkan otel sahibi Selami Tuncel, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Süleyman Yaşagör, Aydın Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Uçar’ın oğlu Ahmet Can Uçar, STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan  Lalapaşa Güreşleri’nin altın kemerli efsane ağası ve Balkan otel sahibi Selami Tuncel, Cüneyt ve Hüseyin kardeşimizin bu güzel mekanı olan Çorbacım’ın açılışını yapmak için bugün burada bulunuyoruz. Kendilerine Hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum. Açılışa katılan siz değerli misafirlerimize de teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. ,

Konuşmanın ardından kurdele kesilerek işyerinin açılışı gerçekleşti.

24 saat boyunca açık olan Çorbacım’da, çorba çeşitleri, Izgara Köfte, Tava Ciğer, Tavuk Şiş, Tavuk Kanat ve Tavuk çeşitleri müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. İş yeri sahiplerinden Cüneyt Eryılmaz gazetemize yaptığı açıklamada; Bizler ilimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Mermercilik sektöründe Eryılmaz Mermer firmamız ile birlikte “Çorbacım”ı da açmış bulunuyoruz. Mutluyuz. Mutfağımızda bulunan konusunda uzman açılarımızla ve deneyimli personelimizle müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Açılışımıza katılan, çelen ve çiçek gönderen değerli misafirlerimize ve müşterilerimize teşekkür ediyorum. İlimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

 142 total views,  2 views today

Next Post

Yem fiyatlarına üçüncü zam kapıda

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, hayvan yemlerine son dönemde ardı ardına zamlar geldiğini belirterek, “Son bir ayda hayvan yemine iki kez zam geldi. Üçüncü zam kapıda. Bugüne kadar yapılan iki zam ile fiyat yüzde 13-14 arttı. Gelecek olan zamla birlikte yemde son bir aydaki fiyat artışı yüzde 20’ye ulaşacak” […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp