Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder’den Edirne’ye Ziyaret

admin

Bir dizi ziyaretler için kente gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyet AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba tarafından karşılandı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, kentte yapılan proje ve çalışmalar ile ilgili heyete bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyeti Edirne’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan İba, ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. Buradaki görüşme ve fikir alışverişinin ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyet ile birlikte yola çıkan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Edirne Valisi Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Vali Canalp, Minder, beraberindeki heyet ve Başkan İba’ya teşekkür etti. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder ve beraberindeki heyet ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla düzenlenen ve yıllar sonra hak ettiği görünüme kavuşan Selimiye Meydanı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapılan düzenleme çalışmaları sonrası Selimiye Meydanı’nın kente yeni bir ivme kazandırdığını aktaran AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Camii’nin güzelliğinin de belirgin şekilde ortaya çıktığını ifade etti.

 453 total views,  14 views today

Next Post

Gürkan: "Bize büyük zincir marketler lazım değil, bizim esnafımız lazım"

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 41’ uncu Olağan Genel Kurulunda konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Geçmiş 4 yıllık sürede yaptığı hizmetlerden dolayı Oda Başkanı Kemal Cingöz’ü tebrik ederek, “Tarımın bu kadar yoksullaştığı bir dönemde Turizm, tarih ve kültür şehri olan Edirne’nin çıkış noktasıdır. Ben inanıyorum ki tüm esnaf […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp