Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Başpehlivan KARA’ya tebrik mesajı

admin

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Başpehlivan KARA’ya tebrik mesajı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 655.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde rakiplerini yenerek başpehlivan olan Recep Kara’ya kutlama mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Başpehlivan KARA’ya tebrik mesajı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bu sene 655’incisi düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan olarak büyük bir başarı elde eden 2004, 2007-2008 yılları birincisi Recep Kara, rakibi 2009-2010 yılları birincisi Mehmet Yeşil Yeşil’i yenerek, altın kemerin bu yıl ki sahibi oldu. Başpehlivan Ordu Ünyeli Recep Kara’ya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bir tebrik mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Başpehlivan KARA’ya tebrik mesajı (1)

 

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “655.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başpehlivanlığı kazanmanızdan ve altın kemer sahibi olmanızdan dolayı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’dan Başpehlivan KARA’ya tebrik mesajı (1)

 120 total views,  2 views today

Next Post

Basın-Yayın Ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nün başarısı

            Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü, 655. Tarihî Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne; ABD, Fransa, Rusya, Bulgaristan, Ürdün, Makedonya ve Azerbaycan’ın önemli gazete, radyo ve televizyon temsilcilerinden oluşan 8 uluslararası basın mensubunu davet etti.             Edirne Belediye Başkanlığı tarafından her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp