Cumhuriyet başsavcısı Savran’dan EKYDD’ye ziyaret

admin

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı  Muhammet Savran Edirne  kütür yardımlaşma  ve Dayanışma Derneğine ziyarette bulundu.

BAŞSAVCI'dan EKYDD'ye ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

Dernek Başkanı  Selahattin Pınar, yönetim Kurulu Üyelerinden  Hüseyin Günaydın, Hüseyin Tatlıses, Aydın Uçar, Ali İlte, Cemil Yıldırım, Şerafettin Çelik, Mehmet Ali  İpek,in de hazır bulunduğu ziyarette. Konuşan Başkan  Pınar Edirne Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin çalışmaları hakkında  Cumhuriyet Başsavcısı  Muhammet Savran’a  açıklamalarda bulundu.

BAŞSAVCI'dan EKYDD'ye ziyaret (3)

 

 

 

 

 

 

 

Amaçlarının Edirnelilere hizmet olduğunu, Seçkin Yönetim kurulu üyeleri ve dernek mensupları ile bu görevi üstlendiklerini ifade etti.  Başsavcı Savran da böyle önemli bir derneği ziyaret etmekten mutlu olduğunu belirterek dernek yöneticilerine başarılar diledi.

BAŞSAVCI'dan EKYDD'ye ziyaret (2)

 29 total views,  2 views today

Next Post

Resepsiyonda hemşerilik beratı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Edirne’nin kurtuluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle  düzenlediği  Kurtuluş  Resepsiyonunda  gündeme gelen  iki değerli insana  hemşerilik beratının verilmesi geceye  damgasını vurdu.  Belediye Başkanı Gürkan Belediye Meclisinin de kararı ile Edirne ye büyük hizmeti olan iki değerli insanın Edirne Fahri hemşirelik beratını verdi. Resepsiyona katılan Şahinler Holding sahibi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp