Cüzdan Sahibini Gazetemiz aracılığı ile Buldu..!

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

6 Kasım Salı günü gazetemizde yer alan haberimizde “Cüzdan buldu teslim edecek yer bulamadı” isimli haberimiz etkili oldu. Haberimiz sonrası kayıp cüzdan sahibi gazetemize başvurup emanetini aldı.

cüzdan-sahibini-buldu-emin-akkan-edirne

Haberin gazetemizde yer alması üzerine İçinde bir resmi ve bir miktar para bulanan cüzdanın sahibine ulaştık. Edirne Merkez Çavuşbey Mahallesi Eski Pazar Sokak no.9 da ikamet eden Zümbül Pazarcı, T.Ü Emekli Öğretim Üyesi Emin Akkan’ın Kaleiçinde bulduğu cüzdanın kendisine ait olduğunu ispat etmesi üzerine Akkan tarafından Gazetemizde sayarak teslim edildi.

Evlerde temizlikçilik yaparak hayatını kazanan bir çocuk sahibi 1969 doğumlu bayan kaybettiği parasına kavuşunca gözyaşlarını tutamadı ve cüzdanını bulan ve kendine ulaşmasını sağlayanlara teşekkür etti.

Pazarcı; “üç gündür cüzdanımı arıyorum Kaleiçinde kasaba gittikten sonra cüzdanımı kaybettim. Etrafa sordum gören yoktu. Umudumu kestiğim sırada Edirne Ajans Gazetesi’nde resmimi görünce çok sevindim. Dünya’da iyi insanlar da varmış diye dua ettim.

Bu para benim alın terim çocuğumun evimin nafakasıydı, ne kadar mutlu olduğumu bilemezsiniz bunun için ne kadar şükretsem azdır” dedi.

Parayı sahibine teslim Eden Akkan’da bulduğum cüzdanı sahibine teslim edince mutlu oldum üzerine bir yüktü teslim edecek yer bulamayınca gazeteye gelip haber yapılmasını sağladım. Sağ olsun gazetedeki arkadaşlarımızın yaptığı haber sayesinde emaneti yerine ulaştırdım. Bunun huzuru bana yeter” dedi .

 624 total views,  2 views today

Next Post

Vefat eden Kahraman’ın kural ihlali yok

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com 28.10.2013 tarihinde Atatürk Bulvarı petrol Ofisi önünde meydana gelen Ölümlü trafik kazasında yaşamını yitiren 52.. plakalı araç sürücüsü Uğur Kahraman’ın Kazanın oluşumunda herhangi bir kural ihlalinin olmadığı belirtiliyor. Trafik Polisleri tarafından yazılan “Ölümlü,Yaralamalı Trafik Kazası Tespit tutanağına göre, kazanın oluşumu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp