D4 belgeli araçlara alınacak yeni tedbirler görüşüldü

admin

Edirne Belediyesi’nin başkanlığında Edirne ve Kırklareli’ne bağlı belediyeler, şehir içi taşımacılık ile şehirler arası 100 km mesafeye kadar taşımacılık yapan D4 Belgeli araçlar için alınacak yeni tedbirleri görüşmek için bir araya geldi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun başkanlığında Edirne Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Kırklareli Belediyesi, Babaeski Belediyesi, Lüleburgaz Belediyesi, Havsa Belediyesi, Keşan Belediyesi, Enez Belediyesi, Lalapaşa Belediyesi, Süloğlu Belediyesi, Uzunköprü Belediyesi ve İpsala Belediyesi’nden yetkililer katıldı.

Edirne il merkezi ile civar il ve ilçeler arasında yapılan yolcu taşımacılığına ilişkin sorunları değerlendirmek amacıyla bir araya geldiklerini anlatan Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal Uygun, “Yolcu taşımacılığı yapan firmaların izin yenileme talepleri ile yolcu taşımacılığına yeni başlayacak olan firmaların taleplerini değerlendirerek, uygulama birliğini sağlamaya yönelik olarak dikkat edilmesi gereken hususları belirlemek için bir araya geldik. Yolcuların; Edirne, civar il ve ilçelere seyahatinde daha güvenli, konforlu, seri taşımacılıktan yararlanabilmeleri için alınacak tedbirleri konuştuk” dedi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 70 total views,  2 views today

Next Post

Erbey KILIÇ “araç kullananlar son yapılan değişikliklere dikkat etmeli”

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey KILIÇ; 29.10.2016 tarih ve 29872 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 676 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununda aşağıdaki önemli değişiklikler yapıldığını belirterek.                 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp