“Daha Yapacak Çok İşimiz Var” “Üyelerimizle Birlikte Durmadan Daha İleriye”

admin

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTIN 16 Haziran 2014 Pazartesi günü yapılacak olan genel kurulda yeniden aday olduğunu açıkladı.

2010 yılında 693 oy alan ve rakiplerini büyük farkla geçerek Edirne İli Damızlık Sığır Yetişitiricileri Birliği Başkanı seçilen Tuncay Aytın gazetemize yaptığı açıklamada, “Dürüst, çalışkan, bölgede hayvancılıkla uğraşan ve geçimlerini sağlayan çiftçimize destek olan, projeler üreten, üye-lerinin yanında olan, hayvancılığın geliştirilip bölge ekonomisine katkısını üst seviyeye çıkaran bir yönetim olduk. Bugünlere gelebilmek için hep beraber çalıştık. Boş oturmayıp üyelerimizin yanında olduk.

Hedeflerimizden sapmadan, verdiğimiz sözleri unutmadan, görev bilincinden ayrılmadan, söz vermekten korkmadan, verdiğimiz sözleri yerine getirerek sizlerle birlikte güçlenerek kurumsallaşmaya devam ediyoruz.” dedi.

2010 yılında yapılan seçimlerde Tek Adam anlayışını ortadan kaldırmak için aday olduğunu ve başkanlık yaptığı dönemde bunu gerçekleştirdiğini belirten Aytın, “Biz bu göreve etiket olsun diye talip olmadık. Yönetimimiz olarak bugüne kadar üyelerimizin sorunlarını dinleyerek  çözüm ürettik. Hiçbir üyemizi birliğimizden çözümsüz yollamadık. Üyelerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için 2011 yılında Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Hayvan Hastanesini açtık. Bugün 1 uzman veteriner hekim ve 10 veteriner hekim kadrosu ile Türkiye’de aktif olarak çalışan tek Birlik Hayvan Hastanesini’nin sahibiyiz. Üyelerimizin hayvanlarına daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak adına tüm veteriner hekimlerimize ultrason cihazları aldık.”
edsyb-tuncay-aytın

Yönetim olarak her zaman üye menfaatini ön planda tuttuklarını ve daha yapacak çok işimiz var diyen Aytın, “Geçirdiğimiz 4 yıla baktığımızda sizlerle beraber kat ettiğimiz çok yol var. Ancak daha yapacak çok işimizin olduğunun da bilincindeyiz. Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetimi olarak değerli üyelerimizin göstermiş olduğu desteğe teşekkür ediyoruz. Birliğimizi daha ilerilere götürmek sizlerin elinde. Birlikte çıktığımız bu yolda bu dönemde de siz değerli üyelerimizin desteğini bekliyorum. Beraber çalışarak, gücümüzü doğru kullanırsak birliğimizin gelişimi artarak devam edecek.” diye konuştu.

 101 total views,  2 views today

Next Post

Kahve’den veda toplantısı

Bir süre önce görevinden istifa eden, yenisi atanıncaya kadar görevde kalması istenen Ak Parti Edirne İl Başkanı  Müjdat Kahve İl Merkezinde basın mensuplarına  veda toplantısı  yaptı. İl Genel Meclisi  Üyesi  Mustafa Suiçmez’in de katıldığı toplantıda konuşan eski il başkanı Kahve Şehit olan polis memuru için üzüntülerini bildirerek başladığı konuşmasında daha […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp