Damızlık Birliği Araç Filosunu Yeniledi

admin

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Hayvan Hastanesinde görevli Veteriner Hekimlerine 11 adet yeni araç satın aldı.

edsyb-edirne-tuncay aytın-yeni araçlar- turgut

Göreve geldiği ilk günden bu yana sürekli üyeleri için yeni yatırımlara imza atan Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu, son olarak 11 veteriner hekime üyelere daha kaliteli hizmet sunmak için yeni araç aldı. EDSYB Başkanı Tuncay Aytın yaptığı açıklamada; “ 2010 yılında göreve geldiğimizde Birliğimizde ki araç sıkıntısını gidermek için ilk olarak 9 adet araç almıştık, bugün de 11 adet daha alarak araç filomuzu yeniledik.

damızlık yeni araç teslim (80)

Üyelerimize ve hayvancılığa en güzel hizmeti verebilmek adına 2014 yılında da faaliyetlerimizi arttırarak devam ettireceğiz. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde de tüm veterinerlerimize ultrason cihazı satın almıştık. Birliğimizin bütün yatırımları, üyelerimizin çıkarları doğrultusunda devam etmektedir. Ultrason cihazlarımızla veteriner hekimlerimiz, üyelerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunacaktır.” Dedi.

damızlık yeni araç teslim (71)

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Birliğe bağlı Hayvan Hastanesinde 11 Veteriner Hekim, 1 Veteriner Sağlık Teknisyeni, 4 Ziraat Mühendisi ve 7 saha elemanı olmak üzere toplamda 40 çalışan ve 22 araçla 1650 üyeye hizmet vermektedir.

 

damızlık yeni araç teslim (42)

damızlık yeni araç teslim-kpk

 

damızlık yeni araç teslim (26)

edsyb-edirne-tuncay aytın-yeni araçlar- turgut (1)

 

damızlık yeni araç teslim (91)

 

 

damızlık yeni araç teslim (111)

damızlık yeni araç teslim (103)

1 3

 155 total views,  2 views today

Next Post

TOBB Kadın girişimcileri Edirne’de bir araya geldi.

Marmara bölgesi illeri kadın Girişimciler kurulu toplantısı ETSO’da yapıldı. Marmara Bölgesi Kadın Girişimciler Kurulu İcra komitesi Başka ve üyelerinin yanı sıra Türkiye’nin 7 bölgesinden kadın girişimci temsilcilerini katıldığı toplantı ETSO toplantı salonunda yapıldı. Buradaki toplantıya Edirne Valisi Hasan Duruer, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Cavit […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp