Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği ve İl Birliği Başkanlar Çalıştayı yapıldı

admin

2014 yılı 5. Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği ve İl Birliği Başkanlar Çalıştayı Eskişehir ilinde yapıldı. Gerçekleşen çalıştayda tüm illerdeki Damızlık Birliklerinde yaşanan sorunlar ve hayvancılık konusundaki gelişmeler İl Birliği Başkanları tarafından paylaşıldı.fotoğraf 2

Çalıştayın Türkiye hayvancılığı için çok verimli geçtiğini söyleyen Edirne İli Damızlık Birliği Başkanı Tuncay AYTIN “ Birlik Başkanları tarafından Türkiye’deki hayvancılığın durumu hakkında bilgiler aldık. Bizde ilimiz hayvancılığının durumu ve geldiğimiz nokta hakkında bilgiler verdik. Ayrıca hayvancılığın mevcut durumu ve gelecekte yapacaklarımız hakkında konuştuğumuz toplantı çok verimli geçti.” dedi.

Ayrıca 2015 yılının ilk toplantısı olan 6. İl Birliği Başkanlar Çalıştayı’nın ilimizde gerçekleşeceğini de belirten Tuncay AYTIN “ Birliğimiz ve Hastanemizin işleyişini yakından takip eden tüm illerde ki Damızlık Birliği Başkanları ve Merkez Birliğimiz, bir sonraki toplantının Edirne’de olması üzerine yaptığımız davetimizi olumlu karşıladılar.

IMG_1393 1995 yılından beri ilk defa bu kadar büyük bir organizasyona Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak ev sahipliği yapacağız. Merkez Birliğimizi ve tüm İl Birliği Başkanlarını, ilimizde ağırlamaktan Yönetim Kurulum ve Üyelerim adına onur duyacağız.” dedi.

 210 total views,  2 views today

Next Post

Öğretmenlere Doğan CÜCELOĞLU’nun Kitabı Hediye Edildi

Edirne Valiliği İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yapılan projelerde görev yapan öğretmenlere, İletişim Psikolojisi Uzmanı Doğan CÜCELOĞLU’nun yazdığı “Gerçek Özgürlük” adlı kitabı hediye edildi. İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen kitap dağıtım etkinliğine, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ÖZCAN, Müdür Yardımcımız Sayın Kemal SOYTÜRK, Şube Müdürümüz Sayın Filiz SUGÖZLEYEN […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp