Davul – Zurna Ekibinden Vali Şahin’e mini gösteri

admin

Davul - Zurna Ekibinden Vali Şahin’e mini gösteri (1)

 

 

 

 

 

 

Bu sene 654. Düzenlenen Tarihi Kırkpınar Güreşleri ve Kültür Etkinleri Haftası nedeniyle Kırkpınar’da görev yapacak olan davul-zurna ekibi Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i ziyaret edip çiçek vererek valilik önünde mini bir gösteri yaptılar. Vali Şahin, Kırkpınar davul-zurna ekibinin ziyareti nedeniyle teşekkür edip başarılar diledikten sonra bahşiş verdi.

Davul - Zurna Ekibinden Vali Şahin’e mini gösteri (3)

 

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar’da görev yapacak olan davul-zurna ekibine bahşiş veren Başkan Gürkan, 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin hayırlı olmasını dileyerek “Kırkpınar haftası ilimiz için önemli bir hafta.  Kırkpınar’ın 654. yıldönümünü hep birlikte kutlayacağız. Dünyada emsali görülmemiş bir kutlama. Bu vesile ile ben tüm Edirnelileri Kırkpınar’a davet ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Valilik önünde mini bir gösteri yapan ekip Kırkpınar güreş havaları ve kahramanlık marşları çaldı. Davul Zurna Ekibi Şefi Salih Yanyacı ise, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 20 zurna ekibinin, 20 de davul ekibinin görev yapacağını söyledi.

Davul - Zurna Ekibinden Vali Şahin’e mini gösteri (2)

 143 total views,  2 views today

Next Post

Edirne anaokulu sağlık eğitiminde

Edirne Kamu Hastaneler Birliği ve Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte planladığı proje ile 106 Anaokulu öğretmenine 16-17 Haziran tam gün Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nin konferans salonunda sağlık eğitimi verildi. Edirne Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dr. Selma Heves Yılmaz, Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp