DEĞİRMENDERELİ “Emekçilerin Hak Arama Mücadelesini Kutluyorum”

admin

CHP Milletvekili kemal Değirmendereli 1. Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili açıklamasında şunları kaydetti” Emek ve alın teriyle hayatını kazanan, ülkemizin gelişmesi ve güçlü bir ekonomik yapıya sahip olabilmesi için çalışan ve üreten işçi kardeşlerimizin; sömürü düzeninin adaletsizliklerine karşı hak arama mücadelesini simgeleyen bu anlamlı günlerini kutluyorum.

Geçmişte birçok emekçi kuşağın ağır bedeller ödeyerek kazandıkları ekonomik ve demokratik haklardan en son elde kalanların da mevcut  iktidarca yok edilmek istendiği, uygulanmakta olan yanlış ekonomi politikaları ile işsizliğin zirveye  ulaştı.

.Üreten, geliştiren ve hizmete sunan tüm işçilerimizin emeklerinin karşılığını alabilmek, haklarını savunmak amacı ile kutladıkları; birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olan 1 Mayıs’ların, emekçilerimizin ellerinden alınan haklarını geri kazanma mücadelesi için sokaklara döküldüğü gün olarak değil, haklarını almış emekçilerin bayram kutlamak üzere sevinç yaşadığı günler olarak kutlanması dileğiyle tüm emekçilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

e777b92836

 172 total views,  2 views today

Next Post

İŞ GÜVENLİĞİ, İŞ SAĞLIĞI

ETSO’da yapılan toplantıda ülkemiz için çok önemli bir sorun gündeme taşındı. Buradaki etkinlikte ülkemizde en önemli sorunların başında gelen İş Güvenliği ve İş Yasası konusu tartışıldı. Konunun uzmanları toplantıda yaptıkları konuşmada İş Güvenliği ve İş Yasasında yapılan düzenlemeler hakkında kapsamlı açıklamalar yaptı.    Buradaki konuşmaları dinleyip, konuyu detaylı incelemeyen ülkemizde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp