Değirmendereli “Kazandığım deneyimle yeni dönemde hizmete hazırım”

admin

Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli İl Merkezinde 25.Dönem Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Buradaki toplantıya Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, İl Başkanı Oktay Bozkurt, ve partililer katıldı. Toplantıya eşi ile birlikte katılan Değirmendereli’nin Aday adaylığı toplantısında ilk olarak söz alan Bozkurt Kemal Değirmendereli’ye başarılar diledi. Daha sonra konuşan Kemal Değirmendereli, bundan önce yapılan seçimde ön seçimi kazanarak, Milletvekili olduğunu, Edirne’nin sorunlarının çözümü konusunda muhalefet partisi olmasına karşın büyük gayret gösterdiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti; “ Gerek mis sabunu gerekse vakıf eserlerinin restorasyonu ile ilgili mücadelem  oldu.  Daha önceleri  çok az olan Vakıf gelirlerinin benim girişimim sonucu %75’i  Edirne’de kalıyor. 20 milyon gelirin 14 milyon  lirası Edirnede’ki Vakıf Eserlerinin restorasyonu için harcanıyor. Çiftçilerimizin sulama kooperatiflerinin borçları, tohumla ilgili olumsuzluğun giderilmesi yönünde mücadelem yanında ,üreticilerimizle ilgili ofisin açılması, gençlerimizin iş bulamama  ve yurt sorunu ile ilgili konuları gündeme taşıdım. İş çevreleri ile ilişkilerim nedeniyle birçok kardeşime istihdam yaratma imkânı buldum. TBMM’de Enerji Sanayi Teknoloji komisyonunda görev yaptığım süre içinde bu komisyon ülkemizin genelini ilgilendiren etkin çalışmalar yaptı.Mecliste en devamlı parlamenterim. Yeni dönemde bu deneyimim nedeniyle daha faydalı olacağıma inanıyorum.

KEMAL DEĞİRMENDERELİ (3)

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNE’NİN SORUNLARI İLE İLGİLENDİM

Amerika’yı yeniden keşfetmeden görevimi  sürdürmek istiyorum. Parlamentoda   Edirne’yi en iyi şekilde temsil ettiğime  inanıyorum. 25. Dönemde üyelerimizin onayı ile tekrar görev alırsam bu yaptığım hizmetlerin daha fazlasını yapma imkanım olacak. Bu amaçla 25.dönemde yeniden Edirne’den milletvekili aday adayı oldum. Bu konuda değerlendirme parti üyelerimizindir. Değirmendereli  parti İl merkezinde yaptığı konuşmanın ardından parti binası önünde biriken  halka hitap etti. Burada yaptığı konuşmasında kendisini parlemantoya gönderen partililere teşekkür eden Değirmendereli ;kendisine güven duyan halka en iyi hizmeti vermeye çalıştığını,  yeni dönemde de görev aldığı takdirde  daha çok hizmet etme vaadinde bulundu.  Değirmendereli  İl Başkanlığında aday adaylığı açıklamasından sonra Edirne Ajans Gazetemizi ziyaret etti. 6. yaş günümüzü kutlayarak başarı dileklerini sundu.  Değirmendereli ziyareti sonrası Radyo Su’yun kumanda masasına geçerek kısa bir süre sunuculuk yaptı.


 17 total views,  2 views today

Next Post

Çocuklar sokak oyunlarını hatırlatacak

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı uygulama etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşecek olan unutulmuş eski sokak oyunları yeni nesile öğretilecek.                         Önümüzdeki salı (17.03.2015) Margi Outlet AVM kapalı otoparkında ‘’Çocuk Sokak Oyunları’’ yarışması gerçekleştirilecek. Emekli Öğretmenler Derneği’nden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp