Delegelerden Öztürk Yönetimine Tam Destek

admin

Özay Öztürk “29 mayıs günü İstanbul kurtuldu.30 Mayısta yapılacak seçimde de Ticaret Borsasının eski yönetimden kurtuluş günü olacak.”

“Biz arkadaşlarımızla kavgacı kimse ile barışık olmayan bir yönetimden yana değiliz. Edirne’ye daha iyi hizmet vermek için el ele vereceğiz herkesle barışık bir yönetim oluşturacağız.”

Özay Öztürk ve ekibinin Ticaret Borsası seçimi öncesi ziyaretleri devam ediyor. İlk olarak, Hayvan Borsasını ziyaret eden Özay Öztürk ve arkadaşları burada büyük ilgi ile karşılandı.  Başkan adayı Öztürk temasları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada” Yaptığımız çalışmalar çok güzel gidiyor. Bu seçimin Edirne’miz açısından hayırlı olmasını dilerim. Perşembe günü seçimimiz var üye arkadaşlarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimiz sırasında çok olumlu izlenimler aldık.

BİZ KAVGADAN YANA DEĞİL BARIŞTAN YANAYIZ   

Biz yönetime geldiğimizde güzel ve yararlı şeyler yapmayı hedefliyoruz, Borsamızda yeni bir kadro olsun yeni bir heyecan gelmesi Bu amacıyla yola çıktık.

Bu kent hepimizin. Burada yapacağımız olumlu çalışmalarla bir değer yaratabilirsek ne mutlu bizlere. Bilinmeği gibi kavganın olduğu yerde huzur olmuyor. Biz göreve geldiğimiz takdirde tüm kurum ve kuruluşlarımızla kol kola girip Edirnesizin yararına işler yapacağız. Biz kavgadan değil barıştan yana bir yönetim olacağız” dedi.

Bu arada yapılan çalışmalarla ilgili olarak açıklama yapan başkan adayı Öztürk, Meclis gurubundan Fedai Canım şunları kaydetti” Bugün biz Özay Öztürk ve ekibi olarak sabah ilk ziyaretimizi Canlı Hayvan Borsasına yaptık. Borsa’da satıştan önce üye olan kasap arkadaşlarımızla görüştük, Daha sonra üretici arkadaşlarımızla bir araya geldik amacımızı ilettik. Daha sonra başkanımız Özay Öztürk Platformda selamla konuşması yaptı.
DSC_0558 (11)

Bu konuşma büyük ilgi ile karşılandı, Buradan Ticaret Borsasına geçtik zahireci arkadaşlarımızla görüştük. Burada en yaşlı üyemiz İdris Horoz ağabeyimiz bu ziyaretten çok duygulandığını söyledi. İlk kez böyle halkla bütünleşen seçim kampanyasına tanık olduğunu söyledi. Biz de kendisine kimse ile kavga etmeden barış içinde bir kampanya yürütmekten yana olduğumuzu söyledik. Edirne Ticaret Borsasında değişimin gerekli olduğunu söyledik. Daha sonra esnaflarımızı ziyaret ettik. Ardından Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Emin İnağ ile Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ayhan Can’ı ziyaret ettik her iki başkanımız ziyaretimizden mutlu olduklarını ve başarı dileklerini sundular. Şu anda Edirne kamuoyunda Özay Öztürk ve ekibine güveni çok yüksek düzeydedir. Temaslarımızı daha sonra süpürge borsası esnafının ziyareti ile sürdürdük, seçim gününe kadar ziyaretlerimiz devam edecek”   

 

 152 total views,  2 views today

Next Post

Selimiye Camiinden Sonra Edirne’nin Lokomotifi Ciğer

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, yaptığı açıklamada Edirne’nin tanıtımında tava ciğerin önemli rol oynadığını belirtti. Dinar, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;” Edirne’nin tanıtımında Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Caminden sonra lokomotifi tava ciğerdir. Edirne’ye gelen yerli ve yabancı turistlerimiz tarihi mekanlarımızdan Selimiye Camii, Eski Camii, Üç […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp