Demet Sağıroğlu Yeni Albümünün İlk Klibini Edirne’de Çekti

admin

Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Demet Sağıroğlu 3 yıllık suskunluğunu, ‘Hiç Özlemedin mi ‘ adlı yeni albümüyle bozdu. Sağıroğlu, albüme ismini de veren şarkının klip çekimlerini Edirne‘de gerçekleştirdi. Meriç Köprüsü üzerinde başlayan klip, Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bahçesinde sona eriyor.

Selimiye Cami’nin Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmesiyle birlikte başta yabancı turistler olmak üzere birçok ziyaretçinin gözdesi haline gelen Edirne, sanatçıların da dikkatini çekmeye başladı. ‘Arnavut Kaldırımı’ şarkısıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Demet Sağıroğlu, yeni çıkardığı albümünün çıkış parçası olan ‘Hiç Özlemedin Mi’ şarkısının klibini Edirne‘de çekti.

Klibin yönetmenliğini ve fotoğraf çekimlerini Murat Özdemir üstlenirken çekimler, Edirne‘nin tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtıyor. Meriç Köprüsü, Rüstempaşa Kervansarayı ve Karaağaç‘taki Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin bahçesinde gerçekleştirilen çekimlerin Edirne‘nin tanıtımına da katkı sağlayacağı ifade ediliyor.

Hakan Eren’in prodüktörlüğünde Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün okuma ve kayıtlarının Stüdyo DB’de tamamlandı.

 318 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Emniyeti 1766 Adet Uyuşturucu Kapsül Ele Geçirdi

Edirne Emniyeti, uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 1 kilo 88 gram ağırlında uyuşturucu hap olduğu tespit edilen 1766 adet kapsül ele geçirdi. Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’nün uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik çalışmaları sürüyor. KOM ekipleri, Kapıkule yolu üzerinde bulunan bir dinlenme […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp