Demirkıran “eğri cetvelden doğru çizgi çıkmız”

admin

Seçim maratonunun son gününe gelindiğini, yarın sandık başına gidilerek Türkiye’yi dört yıl yöneteceklerin belirleneceğini söyleyen Ali Demirkıran, seçim sonuçlarının sürprizlerle dolu olduğunu söyledi.

7 Haziran Genel seçimleri öncesi son açıklamasını yapan Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayı Ali Demirkıran şunları söyledi;

“Milli İttifak, Saadet Partisi Milletvekili adayları olarak seçim çalışmaları sürecinde her gittiğimiz yerde halkımızın büyük teveccühü ile karşılaştık. Bu inşallah sandığa da yansıyacaktır.

Demirkıran eğri cetvelden doğru çizgi çıkmız (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Unutmayalım ki, İktidarların en temel görevi, insan hakları ve özgürlüklerini korumak ve adaleti temin etmektir.

Adaletsiz toplum, çökmeye mahkûmdur. AKP, adaletsiz uygulamalarıyla toplumumuzu ekonomik, siyasi ve ahlaki bakımdan çökertmiştir.

Biz, adil bir düzen kurmak için mücadele veriyoruz. Herkesin hakkını aldığı ve özgürce kendini ifade ettiği bir düzen bizim hedefimizdir.

İyi insan olmanın ölçüsü, herkesin iyiliğini ve saadetini istemektir. İnsanların saadeti için ise iyinin, güzelin, faydalının ve adaletin hâkim olması gerekir. İşte bizim ‘iyilik’ esaslarımız bunlardır.

Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz! Emrolunduğumuz gibi dosdoğru olmak bizim temel şiarımızdır.

Şartlar ne olursa olsun biz yakıp yıkan, çalan, çırpan, israf eden olmaz sabırla mücadele ederiz. Biliriz ki, sabrın sonu selamettir ve zafer sabredenlerindir. Biz, kul hakkının ne demek olduğunu çok iyi biliriz!

Demirkıran eğri cetvelden doğru çizgi çıkmız (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

İnsana sadakat yaraşır. Sözümüze, ahdimize, vaadimize, davamıza sadakatimizi şerefimiz sayarız.

45 yıllık siyasi tarihimizde ne söyledik, neyi vaat ettik ise fazlası ile yaptık, yapmaya çalıştık. Bu konuda kimse bize, ‘şu sözünüzü yerine getirmediniz, şu vaadinizde durmadınız’ diyemez! Bir de diğer partilerin siyasi hayatlarına bakınız; ne söylemişler, ne yapmışlar?

Bizim için yeryüzünün en önemli değeri insandır. İnsanın özlemi ise huzur ve saadet içinde yaşamaktır.  Saadet ancak; sevgi, kardeşlik, hak ve özgürlük, adalet, refah ve saygınlık ortamında gerçekleşebilir.

 

 

 

 

 

 11 total views,  2 views today

Next Post

Güneser’den çevrecilere destek

              CHP Edirne Milletvekili Adayı Gürkan Güneser 5 Haziran Çevre Günü nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Yapılan etkinlik konvoyuna katılan Güneser, Çevre günü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ ülkemizde çevre bilincinin geliştirilmesi lazım. Partimizin bu konuda yaptığı mücadele biliniyor. Ülkemizdeki tüm çevre katliamlarında ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp