Demirkıran “Milli ittifaktan milli iktidara yürüyeceğiz”

admin

Saadet Partisi  Edirne Milletvekili  adayı Ali Demirkıran Merkez İlçe  Başkanı Sinan Tekin, gazetemizi ziyaret etti. Yapılan siyasi çalışmalar hakkında açıklama yapan  Demirkıran;  Milletvekili seçimine Saadet Partisinin Büyük Birlik Partisi ile birlikte giriyoruz. Milli İttifak yaptık milli iktidara doğru yürüyeceğiz. Gittiğimiz yörelerde ülkemizin sorunlarını dile getirmeye çalışıyoruz. Ülkemizin dış politikasında ve ekonomide büyük hatalar yapılıyor. Bu hatalar birtakım medya tarafından gizlenmeye yok sayılmaya çalışılıyor. Biz SP olarak seçimlerin bir fırsat olduğunu doğru yapanların ödüllendirilmesi yanlış yapanın ise mutlaka ortaya konması gerektiğine inanıyoruz. Yanlışların başka türlü düzelmesi mümkün değil. Türkiye önemli bir süreçten geçiyor . Kırk yıldan bu yana ülkemizin başına geçirilen bir çorap vardı. Bu insanlarımızın bilgisinden kaçırılarak AKP hükümeti tarafından gerçekleştirildi. AKP 2003 yılında 2 Halkların kendi kaderini tayin hakkı” diye bir kanun kabul etti. Bu yasa Türkiye’nin bölünmesinin en önemli mihenk noktalarından biridir. Şu anda güneydoğudan çıkan petrolden dahi bu bölge yöneticileri ve siyasiler tarafından  hak iddia ediliyor. Şimdi çözüm sürece adı altında uygulanmak isteniyor.

SAADET PARTİSİ ZİYARET (1)

 

 

 

 

 

 

 

ÜLKENİN BÖLÜNMESİNE ZEMİN HAZIRLIYORLAR

Çözüm sürecinin ne olduğunu ne Cumhurbaşkanı ne de Başbakan biliyor. Bir adım ötesi bilinmeyen bir süre  Türkiye’yi bölünme aşamasına getiriyor. Biz buna mani olmak için mutlaka bu seçimlerde AKP’nin iktidardan gitmesini istiyoruz, Bunlar halktan gizleyerek bazı işler yapıyorlar. Ülkemizde belli odaklar zenginleşiyor. Bunun dışında halkın büyük bölümü ise fakirleşiyor. Türkiye en kötü gelir dağılımı olan ülkelerin başında geliyor. Bu mevcut hükümet zamanında oldu. Bu kadar bozuk ekonomik durumda  hükümet oy istiyorsa ona da halkımızın dur demesi gerekir. Halkımız hükümetin bu yanlışlıklarına seçimde en güzel cevabı verecektir. Ülkenin bölünmesi , başkanlık sorunu birbiri ile iç içe olan sorunlardır. Hesap vermeyen bir Cumhurbaşkanı  sorumsuz bir  hükümet  ile ülkenin bölünmesini kolaylaştırmak istiyorlar” dedi   Demirkıran; “Şeker fabrikalarının satışı ile ülkenin yabancı tekellere kargil firmasına teslimi anlamına geliyor. Bu firma üstün yetkilerle donatılmış ş bir firma  ülkemizden büyük gelir elde ediyor; diye konuştu.  Erhan Demirkıran  SP  Genel başkanı ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ile  birlikte ülkenin dört bir yöresinde propaganda çalışmalarını sürdürdüklerini 10 Mayıs Pazar günü  saat 13.30 da  Genel Başkanların Edirne’de olacaklarını. Burada yapılacak toplantıda   seçim programının açıklanacağını   ve adayların  kamuoyuna tanıtılacağını  söyledi.

SAADET PARTİSİ ZİYARET (2)

 130 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Ticaret Borsası TOBB Mali Genel Kuruluna katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 71.nci Mali Genel Kurulu 01-02 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural ve TOBB delegelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıya, Edirne Ticaret Borsası’nı (ETB) temsilen Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri iştirak etti. TOBB bünyesinde 10, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp