DEMİRKIRAN,”çok seçime katıldım böylesini görmedim”

admin

SAADET PARTİSİ TOPLANTI (1)

 

 

 

 

 

 

İl merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen saadet Partisi milletvekili adayları  seçim stratejilerini ve ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirdiler. Toplantıda soz alan S.P  1. sıra Edirne milletvekili adayı  Ali Erhan Demirkıran, konuşmasından şunları kaydetti, “  Hepinizin bildiği gibi 20 yıllık siyasi geçmişim var. Birçok seçime katıldım. Defaatle aday olarak seçim çalışmalarının tam ortasında bulundum.  Ama bu seçim gibisini görmedim. Gün boyu halkımızın içindeyim. Telefonlar ediyorum, mesajlar gönderiyorum. Gördüğüm şey şu ki, halkımız moralsiz.

İnsanlarımızın gerçek gündemi işsizlik, geçim sıkıntısı gibi konulardır. İnsanlarımız mütevazı, ama huzurlu bir hayat istiyor. İki lokma ekmeğini ağız tadı ile yemek istiyor.

Çok şey mi istiyor?

TOPLUM CİNNET GEÇİRİYOR

Siyaset yönetmektir, sorun çözme sanatıdır.  Huzurlu bir hayatı sağlama sanatıdır. Ama bugün geldiğimiz noktada toplumumuz adeta cinnet geçiriyor. Güven yok. Kardeşlik bağları alabildiğine zayıflıyor. İşte biz, böyle bir ortamda seçime giriyoruz.

Terör ne yazık ki ülkemiz gündeminden düşmüyor ve 35 yıldan beri ülkemizde can alıyor.  Ankara’da yaşanan terör olayı “yeter artık” dedirtti. 1980’den bu yana pek çok hükümetler geldi, geçti. Bu hükümetler zamanında meydana gelen terör olayları ve can kayıplarına bakıldığında en az zararla geçirilen dönemin 54. Erbakan hükümeti dönemi olduğu görülür.

Neden?

Milli Görüş’ün teröre bakış açısı çok farklıdır. Çünkü hedef sivrisinekler değil, bataklığın kurutulmasıdır. Saadet Partisi, dış güçlerin organize ettiği terörün asıl hedefinin ne olduğunu çok iyi bilir. Teşhisi tam isabettir. Terör bu ülkede kardeş kavgası çıkarmak, ekonomiyi çökertmek ve nihayet ülkeyi parçalamak içindir. Sonuç olarak Büyük İsrail’in kurulmasını hızlandırmak içindir.

SAADET PARTİSİ TOPLANTI (2)

 

 

 

 

 

 

 

TERÖR KONUSUNDA SİYASİ PARTİLER MUTABAKAT SAĞLAMALI

Terör konusu hepimizi çok yakından ilgilendiriyor. Aynı geminin içindeyiz. Önce siyasi partiler mutlaka bir mutabakat sağlamalıdırlar. Yangın bacayı sarmadan bir araya gelmeli ve milletimizin sesine kulak verilmelidir. Milletimiz huzur istiyor. Can güvenliği istiyor. Siyasi Parti Liderlerinin birbirleri ile kavgasını değil, çözüm üretmesini bekliyor.

Allah nasip ederse Edirne Milletvekili olarak Meclise girdiğimde her şeyin çok değiştiğini birlikte göreceğiz. Siyaset nedir, Milletvekilliği nedir, hizmet nedir, Edirne halkımız çok iyi görecek. Farkı görecek! Şaibesiz, tertemiz geçmişimizle, Milli Görüşçü zihniyetimizle insanımızın hizmetinde olacağız.

Şehrimizin sorunlarını, halkımızın beklentilerini çok iyi biliyorum. Tekrar ifade edeyim ki; 20 yıldan beri siyasetle ve halkımızla iç içeyim.

Milletimize sunduğumuz seçim beyannamemizde; Sosyal Barıştan kardeşliğe, İnsan haklarından Demokrasiye, Adaletten Kamu Yönetimine, Ekonomiden Eğitime, Sanayileşmeden Tarım ve Hayvancılığa, Sağlıktan Dış politikaya kadar pek çok konudaki projelerimiz net bir şekilde ifade edilmiştir.

HALKIN VERGİ YÜKÜ AZALTILMALI

Asgari ücret, yoksulluk sınırının altında olmayacak. Emeklilerimizi insanca yaşayacağı standartlara ulaştıracağız. Vergi yükünü azaltacağız, vergide adaleti sağlayacağız. Ülkemizde Sosyal barış ve kardeşliği tesis edeceğiz. Yolsuzluğa müsaade etmeyeceğiz. İfade ve fikir özgürlüğünün en güzel şekilde kullanılacağı ortamı hazırlayacağız. Rant ekonomisinden üretim ekonomisine geçeceğiz. Sanayi ve ileri teknolojide çığır açacağız. Ülkemizi borç yükünden kurtaracağız. Kaynak israfını önleyeceğiz. Tarım ve Hayvancılığı yeniden ele alacağız. Esnafımız orta direğimizdir, güçlendireceğiz. Gençlerimiz göz bebeğimizdir, hem bedensel hem ruhsal sağlıkları önceliğimizdir.

SAADET PARTİSİ TOPLANTI (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Hükümetlerde bulunduğumuz dönemlerde Ağır Sanayi, Manevi kalkınma, Denk bütçe, Havuz sistemi, D-8, yani İslam Birliği konudaki çalışmalar milletimizin zihnindedir.

Edirne’mizi yakından ilgilendiren bir küçük örnek vereyim; 54. Erbakan Hükümeti zamanında Edirne damızlık hayvan yetiştiriyordu. Buradan Anadolu’nun dört bir yanına damızlık hayvan gönderiliyordu. Şimdi Avrupa’nın dört bir tarafından kasaplık hayvan geliyor.

Sözün özü, son yaşananlar da göstermiştir ki, Saadet Partisiz Meclis sorunları çözemez.

Yaşanabilir Türkiye, ancak Saadet Partisi ile olur.

Yeniden Büyük Türkiye ancak Saadet Partisi ile olur.

Yeni bir Dünya ancak Saadet Partisi ile kurulur.

Tekrar hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum” dedi

 

 


 135 total views,  2 views today

Next Post

SEZEN, muhtalarla sabah kahvaltısında buluştu

            AK Parti Edirne  1. Sıra milletvekili adayı  Rafet Sezen DSİ sosyal tesislerinde  muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya İl başkanı Yasemin Meral mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İrfan Tasmalı Köy ve Mahalle muhtarları merkez İlçe Başkanı Kerem Arda ile  il genel ve belediye  meclis üyeleri  ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp