Demokrasi ve şehitler mitingi Edirne’de dev ekrandan izlendi

admin

Demokrasi ve şehitler mitingi Edirne’de dev ekrandan izlendi (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

7 Ağustos günü İstanbul Yeni kapı meydanında yapılan 5 milyon kişinin katıldığı “Demokrasi ve Şehitler” mitingi canlı olarak Edirne Saraçlar Caddesinde kurulan dev ekrandan da izlendi. Saraçlar caddesinde toplanan binlerce Edirne’li mitingi baştan sonuna kadar izledi ve taraf olduğu siyasi parti başkanları konuşurken ve özellikle Cumhurbaşkanının konuşması sırasında tezahüratta bulundu.

Demokrasi ve şehitler mitingi Edirne’de dev ekrandan izlendi (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mitingi izlemeye AK parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen. Edirne Valisi Günay Özdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Savran,Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Tayyip Özdurmaz, Jandarma Komutanı  Jandarma Albay Kamuran Ersan  İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Süloğlu Kaymakamı Numan Altay, İpsala Kaymakamı Eyüp Özdemir AK parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, İl Müftüsü Emrullah  Üzüm, AK parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Uzunköprü AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz,Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr.Selma Heves Yılmaz,Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, İş Kur Müdürü Şengül Çildam ,İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun, Belediye ve il Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar ,sivil toplum kuruluş temsilcileri  ile vatandaşlar katıldı. Tören sırasında halka su, dondurma, simit dağıtımı yapıldı.
Demokrasi ve şehitler mitingi Edirne’de dev ekrandan izlendi (2)

 72 total views,  2 views today

Next Post

Yağlı güreş eğitimi için destek sözü

              Yunanistan Batı Trakya’da bulunan Seçek Azınlık Eğitim ve Kültür Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Seçek Yağlı Güreşleri hafta sonunda gerçekleştirildi. Rodop Dağları eteklerinde bulunan Seçek Yaylası’nda yapılan yağlı güreşlerde Kocaeli bölgesi pehlivanlarından Faruk Akkoyun birinci olurken, Edirneli Ahmet Yavuz ikinci, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp