Demokrasiye yönelik alçakça saldırıyı lanetliyoruz

admin

Demokrasiye yönelik alçakça saldırıyı lanetliyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

Disk Artvin saldırısı ile ilgili bir bildiri yayınladı. Bildiride; “Artvin saldırısı ile CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yönelik Artvin’de gerçekleşen saldırıyı, sadece ana muhalefet partisi liderine değil, demokrasiye yönelik bir saldırı olarak görüyor ve lanetliyoruz.

Türkiye’yi iç savaşa sürüklemeyi hedefleyen provokasyonların son dönemde giderek sıklaştığını dikkate alarak, bu alçakça provokasyonların amacına ulaşmaması için demokrasiyi ve toplumsal barışı savunmakta kararlı olduğumuzun altını bir kere daha çiziyoruz.

Saldırıda yitirdiğimiz jandarma erin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyor, Sayın Kılıçdaroğlu’nun şahsında konvoyda bulunan yurttaşlara ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”Deniliyor.

 

 77 total views,  2 views today

Next Post

Edirne ili 2015 buğday üretimi göstergeleri

                Türkiye İstatistik Kurumu Edirne Bölge Müdürlüğü 2015 Yılı Bitkisel Üretim İstatistiklerinden yararlanarak  “Edirne İli, Buğday Üretimi Göstergeleri” konusunda açıklama yaptı. İstatistik Kurumu Edirne Bölge Müdür Vekili Kenan Çelebi’nin açıklaması şöyle: Edirne ili buğday üretiminde 12. sırada yer aldı. Türkiye genelinde 2015 yılında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp