Demokritos Üniversitesi Edebiyat Fakültesini Ziyaret Etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Gümilcine’de bulunan Trakya Demokritos Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kostas Hatszopoulos, Tarih ve Etnoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Antropoloji Laboratuvarı Müdürü Doç.Dr. Antonis Bartsiokas ile yetmiş öğrenci üniversitemiz Edebiyat Fakültesi’ni ziyaret ettiler.

edebiyat_fakültesi_ziyaret

Konukları Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr Recep DUYMAZ, Balkan Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Ahmet Günşen ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yüksel Topaloğlu karşıladılar. Prof Dr. Recep DUYMAZ, yaptığı hoş geldiniz konuşmasında komşu üniversitemizin Edebiyat Fakültesi Dekanı ile öğrencilerini fakültelerinde görmekten memnun olduğunu söyledi ve Edebiyat Fakültesi’ni tanıttı. Prof. Dr. Ahmet Günşen de Trakya Üniversitesi’nin lisansüstü programlarını anlattı.

edebiyat_fakültesi_ziyaret (1)

Konuk Dekan Prof. Dr. Kostas Hatzopoulos, sıcak bir şekilde karşılanmaktan memnun olduklarını söyledi. Fakültelerimiz arasındaki yakınlaşma ve işbirliğinin geliştirilmesini istedi. Daha sonra konuk öğrenciler Edebiyat Fakültesinin sınıflarını gezdiler.


edebiyat_fakültesi_ziyaret (2)

 

 

 72 total views,  2 views today

Next Post

KAR AMAÇLAMAYAN SANATÇILAR

Sanat kelimesinin sonuna bir de kâr hecesi konmuş. Genel ifadesi ile Türkçemizde bu sözcük kazanç menfaat anlamını çağrıştırıyor. Aslında birçok sanatçımız bu sözcüğün ekinde yer bulan kâr, çıkar beklentisinden nasibini hiç bir zaman almaz. Sanatı sadece sanat aşkıyla yapan sanatçıların çıkarla, kârla ilgisi olmamalı. Gerçek sanatçılar sanatını sadece sanat, bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp