Denizeri , “futbol yaşamım süresince kırmızı kart görmedim”

admin

DSİ Spor Futbol Antrenörü Arda DENİZERİ, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve futbol sevgisini kazandırmak olduğunu belirterek, “ DSİ futbol takımının süper amatör futbol liginde de gençlerle oynayacağız fut bolcularımızın yaş ortalaması 17 dışarıdan da oyuncu almayı düşünmüyoruz sadece üç dört sporcu aldık. Geçen yıl gençlerle birinci amatörden süper amatöre çıktık. Futbolcularımız bu yıl biraz daha kuvvetlendiler. Gençlerimize hem spor hem de daha fazla maç yaptırmak. Futbolcularımızın bazıları 17 yaş gurubu bazıları 16 yaş gurubunda maç yapacak. Mesela cumartesi günü 17 yaş gurubunda oynayıp Pazar günü süper amatör maçında da oynayacak oyuncularımız var.

Denizeri , “futbol yaşamım süresince kırmızı kart görmedim” (2)

 

 

 

 

 

 

 

KENDİ DEĞERLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLMİYORUZ

Bizim amacımız futbolcu yetiştirmek bu arada iyi karakterli insan yetiştirmektir. Kendimden örnek olsun istiyorum biz de piyasada çok agresif olan bir insan değiliz. 40 yıllık futbol yaşamımda bir tek kırmızı kart görmedim. Ne yazık ki bizlerin değerini kendi hemşerilerimiz olan Edirneliler bilemiyor.  Mesela benim resmimi ASKF’ye astılar, buna karşı çıkanlar oldu, buna aslen Adanalı ve sporcu olan İbrahim Ağabey karşı çıktı. Edirne dışında olanlar bizim değerimizi daha iyi anlıyor. Bizler sokak lambaları gibiyiz etrafımızı aydınlatıyor fakat altımızı aydınlatamıyoruz. Birbirimizi kıskanıyoruz. Edirne futbolu nereden nereye geldi şu anda amatörde oynuyoruz.

BİRBİRİMİZİ ÇEKEMİYORUZ

Kırklareli 2. Ligde mücadele ediyor tüm bunlar birbirimizi çekememekten kaynaklanıyor, yabancı hayranlığından kendi değerlerimizi anlamıyoruz. Edirneli sporculara ve yöneticilere önem vermiyoruz. Sonunda bu duruma düştük. Bu yıl da takımımız başarılı olamazsa takım için dışarıdan yönetici ithal edeceğiz. Belki o zaman başarılı oluruz” dedi.

Denizeri , “futbol yaşamım süresince kırmızı kart görmedim” (1)

 14 total views,  2 views today

Next Post

Bir koyundan üç post

Edirne’nin Yeniimaret Semtinde Dayı Ahmet lakaplı; Ahmet ILDIRIM tarlasından bir yılda üç mahsul almayı başarıyor İl Genelinde ki çiftçiler mevsim şartlarından kuraklıktan dolayı verim düşüklüğünden şikayetçi olurken, Edirne Merkez Yeniimaret Mahallesinde çiftçilik yapan; Ahmet ILDIRIM Eylül ayı sonunda tarlasına ilk olarak buğday ektiğini, Haziran ayında buğdaylar biçildikten sonra yerine ayçiçeği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp