Deplasmanlı süper lig başlıyor

admin

Türkiye Güreş Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan Büyük Erkekler Süper Lig müsabakaları 1.haftası 10 Mart 2018 Cumartesi günü yapılacak olan karşılaşmalarla start alıyor.

16 takımın mücadele ettiği Büyük Erkekler  Süper Liginde Trakya Birlik Spor Kulübü,  ASKİ, İstanbul Büyük Şehir Belediye Spor Kulübü , Türkiye Kömür İşletmeleri, Sancaktepe Spor Kulübü, Tokat Özel İdare Spor Kulübü , Çorum Büyük Şehir Spor Kulübü ile  B Grubunda yer lıyor.

  Deplasmanlı olarak yapılacak olan 1. Hafta müsabakası Trakya Birlik Spor Kulübü, İstanbul Sancaktepe Spor Kulübü ile Edirne Fatih Sultan Mehmet Spor Salonunda saat  10:00’da başlayacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder YÜCEL “ Bilindiği üzere geçtiğimiz sene Konya’da yapılan 8 li Büyük Erkekler Süper Ligine yükseleme Play  Off Müsabakalarında Trakya Birlik Spor Kulübü Süper lige yükselemeye hak kazanmıştı.  Toplam 16 takımın yer aldığı Büyük Erkekler Süper Liginde birbirinden değerli takımlar yer alıyor bizde bu 16 takımın içinde bulunduğumuz için çok mutluyuz B grubunda yer alıyoruz ilk hafta karşılaşmamız ligin deneyimli ve tecrübeli ekiplerinden olan İstanbul Sancaktepe Spor Kulübü ile olacak ilk önceliğimiz   Sporcularımızın kazasız belasız sakatlıksız bir sezon geçirmeleri sonrasında ligi iyi bir yerde bitirerek burada kalıcı olmak olacak transferlerimiz oldu sporcularımız toplam 10 sıklette yarışacak, geçtiğimiz hafta Erzurum’da yapılan U-23 Türkiye şampiyonasında 2 sporcumuz Türkiye 5.si oldu buradan onları tebrik ediyorum, Kulübümüzden maddi manevi her türlü desteği sunan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rafet SEZEN’e, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyelerine, Trakya Birlik Genel Müdürü Sayın Hakan ÇALEN’e, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Zekeriya BAYRAK’a teşekkür ederim.” Dedi.

 

 86 total views,  2 views today

Next Post

Lezzetin Ustalarından İl Millî Eğitim Müdürüne Ziyaret

16.İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivaline Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak Dalı ekibi olarak katılan İlimiz Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri festivalden madalyalarla döndüler. 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen yarışmaya 7 öğrenci ve 3 öğretmen ile katılan ekip, yarışmalar sonucunda ilimize 4 Gümüş Madalya, 2 Bronz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp