“Derdimiz, halkın derdini çözmek”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, köy köy, mahalle mahalle, gezerek halkın içinde halkla bir araya geliyor. Derdinin milletvekili olmak olmadığını dile getiren Şemsettin Emir, “Bizim derdimiz halkımızın derdiyle dertlenmek” dedi.

“Derdimiz, halkın derdini çözmek” (2)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, köy köy, mahalle mahalle, gezerek halkın içinde halkla bir araya geliyor.

7 Haziran seçimlerine günler kala AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önceki gece Keşan İlçesi Cumhuriyet mahallesinde toplu sünnet törenine katıldı. Burada yoğun bir ilgiyle karşılanan Şemsettin Emir, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın geleceği için herkesten AK Parti’ye destek istedi.

Gezilerine sürekli devam eden Şemsettin Emir, derdinin milletvekili olmak olmadığını dile getirdi. Edirne’ye hizmet etmek için elinden geleni yapacağını dile getiren Şemsettin Emir, “Bizim derdimiz milletvekili olmak değil. Bizim derdimiz halkımızın derdiyle dertlenmek. Biz dertli insanız. Öbür dünyana gittiğinizde yaptıklarınızla sorgulanıyorsunuz.  Apartmanlar daireler, evler hepsi geride kalıyor. O nedenle gelin Edirne’yi hep birlikte dertlenelim. Hep birlikte Edirne için çalışalım…” diye konuştu.

Edirnelilerden güçlü bir destek beklediğini de dile getiren Şemsettin Emir, Ankara’da gece gündüz Edirne için çalışacağını dile getirdi.

“Derdimiz, halkın derdini çözmek” (1)

 

 20 total views,  2 views today

Next Post

Sanış; “Edirneliler turizmden yeterince yararlanamıyor”

Alipaşa Çarşısı Esnafları Dernek Başkanı Yılmaz Sanış esnafların durumu ile olarak yaptığı açıklamada, Edirnelilerin turizmden yeterince yararlanamadığını,  turistlerin Edirne’de sadece çöplerini bıraktığını belirterek “ Edirne’ye gelen turistlerden ciğerciler veya otelciler yararlanıyor. Eğer Edirne turizm kenti olacaksa biz esnaflar turizmden faydalanmalıyız.                 EDİRNE SADECE […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp