Derneklerden Vali Şahin’e Teşekkür Ziyareti

admin

Edirne’de faaliyet gösteren bir grup dernek temsilcisi Vali Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret ederek bu güne kadar gösterilen ilgiden ve yapılan yardımlardan dolayı teşekkür ettiler.

DERNEKLERDEN VALİ ŞAHİN'E ZİYARET (1)

 

 

 

 

 

 

 

Vali Dursun Ali Şahin’i ziyaret eden Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Derneği, Dünya Engelli Dostları Gelişim Derneği Edirne Şubesi,  Dünyam Zihinsel Engelliler Derneği, Edirne Kültürünü tanıtma derneği, Edirne Engelli Gönüllüleri Derneği, Çavuşbey Mahallesi Yardımlaşma ve dayanışma Derneği, Serhat Edirne Girişimci Kadınlar Derneği, Edirne Genç Romanlar eğitim kültür Derneği, başkan ve yetkilileri verilen desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, “Biz imkânlar ölçüsünde her derneğe yardım ediyoruz. Derneklerin proje geliştirmeleri lazım ve bizimde bu projeleri destekleyerek engelli vatandaşlarımıza destek olmamız gerekiyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada imkânlar ölçüsünde yarımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

DERNEKLERDEN VALİ ŞAHİN'E ZİYARET (2)

 29 total views,  2 views today

Next Post

Elmas Aslan, "Kadın girişimcilerimizle Türkiye’de örnek olacağız"

ETSO bünyesinde faaliyetini sürdüren   Edirne Kadın Girişimciler Kurulu  Başkanı İşkadını Elmas Aslan  yeni göreve seçilmesinden sonra  yaptığı açıklamada, “ 25  Aralıkta  Edirne kadın girişimcilerin  genel kurulu gerçekleşti icra komitesine girenler belli oldu 6 girişimci bayan il icra komitesinde görev aldı. 9 ocakta  da ilçelerde seçim gerçekleşti buraların başkan, başkan yardımcıları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp