DERSHANE YETKİLİLERİ SEDEFÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında, Edirne’de faaliyet gösteren dershanelerin yöneticilerini kabul etti.

dershanelerden_sedefçiye_ziyaret (2)

Edirne merkez de faaliyet gösteren dershane yöneticileri, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ederek, dershanelerin kapatılması konusunda görüşlerini bildirdiler.

dershanelerden_sedefçiye_ziyaret

Dershane yöneticileri, dershanelerin kapatılması ile birlikte ortaya çıkacak sorunları dile getirerek, bu kararın yanlışlılığı ifade etmek için tüm kurumları ziyaret ettiklerini ifade ettiler.

dershanelerden_sedefçiye_ziyaret (1)

Başkan Hamdi Sedefçi, ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Öncelikle ben siyasetçi değilim. Belediye Başkanıyım. Ancak gündemi de tabiî ki yakından takip ediyorum. Ve dershanelerin kapatılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı’nın 160 bin öğretmen atamayı beklediğini ifade etmesiyle birlikte, dershaneleri kapatarak burada çalışan öğretmenlerimizi işe alacağım demesi çelişki yaratmaktadır diye düşünüyorum. Ve biz belediye olarak yapabileceğimiz bir şey varsa sizlerin yanında olmaya hazırız.” diye konuştu.

 29 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti İl Gençlik Kolları Çay Sohbeti

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çalışkan tarafından yapılan açıklamada “Şükrü Paşa Derneği’nde cağ kebabı ikramı ile gerçekleştirilen AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısına katılarak; ”Gençliğin Siyasetteki Önemini, Edirne Gönüllüleri’nin yürütmekte olduğu projeleri genç kardeşlerimizle paylaşma imkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp