DEVA PARTİSİ İL BAŞKANI KEREM ARDA; “SİYASET NASİP İŞİ..”

admin

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda, güne esnaf ziyaretleri ile başlıyor. Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan, esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden İl Başkanı Arda, kendisine iletilen sıkıntıları ve sorunları dinliyor.

Siyasi programlarından fırsat buldukça, esnaf ve vatandaşlarla bir arada olmaya büyük özen gösterdiklerini kaydeden Kerem Arda, siyaset nasip işi. Seyyar Yalçın’ın çayını içebilmek de, Sakatatçı Enver abinin selamını almak da, saat tamircisi Veysel Usta’nın halini sorabilmek de, berber Bülent ve Günay ın dükkanında nefeslenmek de, son olarak güleryüzlü bir çay ocağında yorgunluk kahvesi içebilmek de nasip işi.. Ne mutlu bize hala kapı kapı gezebiliyoruz, milletten kaçmak olmaz, iktidar siyasetçilerine de tavsiye ediyoruz diye konuştu. Son olarak vatandaşın sıkıntılarını görmezden gelmemek gerektiğini ifade eden İl Başkanı Arda, icra makamındaki siyasetçileri milletin dertlerine çare bulmaya davet etti.

 1,162 total views,  5 views today

Next Post

MHP EDİRNE’DE ZAFERE ULAŞACAKTIR, KAZANAN MHP OLACAKTIR

EDİRNE MHP İl Yönetimi aylık toplantısını geçtiğimiz Cuma günü Saat 18.00’de bu akşam gerçekleştirdi.Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Zakir Tercan; “ÇOK ŞÜKÜR! Önümüzdeki ayın planlamasını yaptık. Aldığımız kararların hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Tüm İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı, toplantılarımıza vermiş oldukları önem için çok teşekkür […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp